E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

koken

“A po e kërkon kryeministri ‘kokën’ e Metës?” Përgjigjet Luan Rama

Zv. Kryetari i LSI-së Luan Rama në emisionin “Të Paekspozuarit” u përgjigj rreth pyetjes: “A po e kërkon kryeministri “kokën” e Metës?” “Deklaratat e socialistëve...

Zbardhet autopsia e Michael Jackson: Çfarë u zbulua në kokën e yllit të pop-it

Mbreti i muzikës pop, Michael Jackson, ka qenë plotësisht tullac dhe në kokë prej vitesh mbante paruke për të maskuar faktin tronditës. Kjo bëhet...

Kur Kryeministri kruan kokën

Nga Edmond Tupja Ashtu si shumë e shumë nga bashkëqytetarët e mi të përfshirë, qoftë edhe si teleshikues, në vorbullën shkumuese të politikës shqiptare, ndoqa me...

VIDEO/ Me maska e leva, 3 hajdutët mbi ‘kokën’ e pronarëve…vjedhin 3 mln lekë

Report Tv ka siguruar një video ekskluzive të një vjedhje të ndodhur më 23 shkurt të vitit 2019 në fshatit Mengel të Elbasanit ku...

VIDEO/ 1925: Serbët paguan 100 mijë dinarë për “kokën” e Bajram Currit

Vdekja e njërit prej atdhetarëve më të shquar shqiptarë, Bajram Curri, mbetet një enigmë edhe sot pas 94 vitesh. U vra apo u vetëvra?...

“Më përplasën kokën në mur”, në kërkim të Bujar Sheshit që torturoi Petraq Xhaçkën

“Ishin tre veta.  Më përplasnin kokëm në mur, më gjuanin me shqelma kokës, stomakut e kurrizit e kudo, më trajtuan si një kafshë me...

Diktatori tregoi shifrat e tmerrit dhe deklaroi: U qëruan të gjithë, ne ua premë kokën

Nga Kastriot Dervishi/ Më 24-28 qershor 1966, kryeministri i Kinës Çu En Lai zhvilloi vizitën e tretë e të fundit në Shqipëri. Në bisedimet...

I përplasin kokën në beton, 5 djem dhe 1 vajzë masakrojnë policët (VIDEO)

Dy policë janë rrahur barbarisht nga një grup të rinjsh. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar pas mesnate në qytetin Melbourne në...

“Nuk ka zgjidhje me mjete politike”, shpërthen Çani: Ose ulni kokën dhe hani…

Gazetari Arian Çani, ka reaguar në rrjetet sociale përmes faqes së emisionit të tij “Zonë e Lirë” në lidhje me pasojat e protestës së...

“Serbët kanë ulur kokën”, Andoni zbulon projektet: Kosova pjesë e OKB-së edhe pa e njohur Beogradi

Kosova dhe Serbia duhet të paguajnë nga një haraç për të arritur një marrëveshje njëra me tjetrën. Ku do të përfshijë territore nga Veriu...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...