E martë, 26 Maj, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

kohësh

Detaje/ Adoleshentët ishin konfliktuar edhe më parë, autori prej kohësh…

Një konflikt mes dy adoleshentëve në Durrës, ka degjeneruar në përdorimin e armëve të ftohta. Mësohet se gjatë konfliktit njëri prej adoleshentëve ka goditur...

Video/Prej kohësh larg vëmendjes së publikut, Era Istrefi tregon arsyen e mungesës

Shumica prej nesh e kanë vënë re mungesën e Era Istrefit në rrjetet sociale. Ylli botëror duket se ka marrë pushimet dhe po e...

Mediat: E shkarkoi Basha; Bylykbashi: Kam dhënë dorëheqjen prej kohësh

Në  media sonte u publikua lajmi se kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka shkarkuar kryetarin e PD-së Dega Durrës, Oerd Bylykbashin. Në vend...

Të fundit

Shtyrja e zgjedhjeve/ Meta: Basha nuk u tregua korrekt

Mbrëmjen e sotme, në emisionin “Opinion” Presidenti Ilir Meta theksoi se për shtyrjen e zgjedhjeve në tetor kishte diskutuar me opozitën, por sipas tij,...

Shokon Meta: Rama i shërben lobit serb në Washington

Presidenti Meta ka lëshuar një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, teksa tha se kryeminisitri Rama i shërben lobit pro serb në Washington. Madje...

“Mos i bjerë të fikët Presidentit”, Meta publikon sms e diplomatit të huaj

Presidenti Ilir Meta ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, ku publikoi mesazhin e një diplomati të huaj, që sipas tij, e...

Meta me parti të re? Presidenti flet troç

Presidenti Ilir Meta është përgjigjur sërish lidhur me deklaratën e kryeministrit Edi Rama, se do krijonte parti të re. I ftuar në emisionin ‘Opinion’,...

Meta i ‘përvishet’ Ramës: Unë punoj me letra, s’merrem me thashetheme

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, tha mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” se punon me letra dhe jo me Facebook e Twitter, duke iu...
WhatsApp KONTAKTO TT