E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

Kishim

“Gjetëm personalitetin që kishim humbur”, Hysaj: Nuk dua të krijoj polemika

Kapiteni i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, ka dalë në konferencë për shtyp në prag të sfidës me Moldavinë, e cila zhvillohet të martën në...

“Kishim frikë të shkonim në parlament”, Spiropali flet për videon e Ramës me gratë

Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali e ftuar në emisionin “Kjo Javë” me Nisida Tufën komentoi vështirësitë e të qenit grua...

Ka tatuazh një shqiponjë të madhe, Berhami: Flamuri që kishim para luftës

Valon Behrami është rikthyer sërish në kryeqendër të mediave italiane. Më parë ky futbollist do të kthehej shpeshherë në temën kryesore, pasi krijonte shumë...

Studentë ekselence në polici, Rama: Kishim policinë më të papaguar dhe më të pashkolluar

Kryeministri Edi Rama ka folur sot para qindra studentëve që do të jenë pjesë e Policisë së Shtetit në Akademinë e Sigurisë dhe ka...

“Nuk kishim ç’të hanim”, drama e yllit brazilian: Kishim borxhe, prindërit debatonin

sh-ylli brazilian i Lazios që tashmë aktivizohet në radhët e West Ham në Premier League, ka folur për jetën e tij në një intervistë...

“Basha ka frikë”, Balla: E kishim parashikuar që PD do dilte nga sistemi

Kryetari i grupit të PS-së, Taulant Balla thotë se sa herë do kemi zgjedhje, Lulzim Basha ka frikë. Në studion e emisonit “Opinion” ai...

“Çështja Ozil”/Reagon Federata Gjermane: Mund të kishim bërë më shumë

Federata Gjermane e Futbollit pas akuzave të ngritura nga Mesut Ozil një ditë më parë dhe tërheqjes së tij nga kombëtarja për një sërë...

Rrëfimi rrëqethës i Shaqririt: Shtëpia ishte e ftohtë, nuk kishim para

Xherdan Shaqiri dha një intervistë të gjatë për The Players Tribune. Në këtë intervistë shqiptari nga Kosova ka shpjeguar në detaje jetën e tij...

Rrëfimi prekës i Lukakut: Kishim marrë fund, nëna e përziente…

Romelu Lukaka ka shënuar dy gola në fitoren e Belgjikës në ndeshjen e parë të Botërorit përballë Panamasë. Padyshim sulmuesi i Manchester United sillet...

E kishim përbindëshin në shtëpi. Çifti adoptues flet për djalin që bëri terror në shkollën amerikane

19 vjeçari Nicolas Cruz nuk kishte shumë kohë që ishte adoptuar nga një familjes, pasi nëna e mëparshme edhe ajo adoptuese ndërroi jetë nga...

Të fundit

Krujë/ 700 të helmuar në Krujë, fekale dhe urinë bagëtish në ujin e pijshëm

Ka shkuar në mbi 700 numri i qytetarëve të helmuar në Krujë, të cilët kanë kërkuar ndihmë mjekësore. Situata vijon të mbetet kritike, ndërsa...

Debate në Kuvend/Rushaj: Të diskutojmë për Krujën, Balla: Jo debate kafenesh

Helmimi i qytetarëve në Krujë është kthyer në një "mollë sherri" mes kreut të grupit parlamentar të PD-së, Alfred Rushaj dhe kreut të grupit...

Naftëtarët e Ballshit mblidhen para uzinës: Të opozitës vinë vetëm për votat

Naftëtarët e Ballshit janë mbledhur paraditen e sotme para uzinës në një tubim, pasi ende nuk ka një vendim se çfarë do të bëhet...

Pse askush në PD nuk po gëzon për “kandidaturën” e Sali Berishës?

Nga: Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....