E enjte, 28 Tetor, 2021
6.5 C
Tirana

Etiketa

kembimi valutor

Paundi britanik njeh rritje, euroja e franga zvicerane s’kanë pësuar ndryshime

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e dollarit dhe një rritje e lehtë e paundit britanik. Euroja dhe...

Këmbimi valutor/Rënie e lehtë e dollarit, rritje e lehtë e paundit britanik

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e dollarit dhe një rritje e lehtë e paundit britanik. Euroja dhe...

Euro po forcohet nga rritja e çmimeve të importit dhe blerja e energjisë

Euro fitoi terren në kursin e këmbimit me Lekun për të pestën ditë radhazi ditën e martë. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës...

Euro nuk ka pësuar ndryshime, ja si do jetë këmbimi valutor ditën e sotme

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërkohë, euro nuk ka pësuar...

Njihuni me këmbimin valutor, 15 tetor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërkohë, euro nuk ka pësuar...

Njihuni me këmbimin valutor, 2 tetor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

Njihuni me këmbimin valutor, 18 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit dhe frangës zvicerane, ndërkohë paundi britanik dhe euroja kanë shënuar...

Njihuni me këmbimin valutor, 14 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit dhe paundit britanik, ndërkohë që euroja dhe franga zvicerane nuk...

Njihuni me këmbimin valutor, 11 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e dollarit, euros, ndërkohë paundi britanik dhe franga zvicerane kanë shënuar rritje...

Njihuni me këmbimin valutor, 1 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e dollarit dhe frangës zvicerane, ndërkohë paundi britanik dhe euroja kanë shënuar...

Të fundit

Të gjithë kanë Covid!, po ku shkuan fjalët e Helena Kadaresë!?

Nga: Frrok Çupi Para tre ditësh, Helena Kadare, kur s’ka dalë në publik prej vitesh, doli dhe lëshoi një lutje për rininë. “Ne të rriturit...

Bëri simbolin e shqiponjës dykrenare, Miss Serbia lë garën

Bërja e shqiponjës dy krenare nga Miss Serbia, Valentina Petrovic, ka tërbuar mediat serbe. Bukuroshja ka bërë shqiponjën, teksa ka pozuar me Miss Kosovën...

Zi në Ministrinë e Kulturës, ndërron jetë regjisorja e njohur

Një lajm tragjik ka ardhur sot nga Kosova, ku regjisorja e njohur Burbuqe Berisha, ka ndërruar jetë në ambientet e Ministrisë së Kulturës. Figura...

Një Kastriot i panjohur nga Dalmacia

Nga: Pëllumb Xhufi Emri dhe fama e Gjergj Kastriot Skënderbeut, e kthyen heroin në një referencë historike dhe element identifikimi kombëtar e kulturor për shqiptarët...

“Do shpërndajmë 1050 shtëpi”, Ahmetaj zbulon vendimin e qeverisë

Zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj, ka zbuluar vendimin e qeverisë për Rindërtimin, ku në dy vjetorin e tërmetit do të shpërndahen 1050 shtëpi. Ahmetaj ka hedhur...