E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

kapur

Gjata: Si është kapur Edi Rama në përgjime në dy dosjet e famshme

Çlirim Gjata, Sekretari për Çështjet Ligjore në PD, ka folur në lidhje me dosjen 339 dhe 184 duke thënë se ajo nuk është prekur...

Momente tmerri, publikohet videoja e kapur nga brenda avionit që përplaset në pyll

Një video shokuese e kapur nga një pasagjer tregon momentin kur një Cessna 206 u shkëput nga qielli dhe u përplas menjëherë më pas...

“Kalbësira, futbolli është kapur nga mafia. Ronaldo meritoi ‘Topin e Artë’”

Cristiano Ronaldo nuk mori pjesë në ceremoninë e Topit të Artë që u mbajt të hënën në Paris. Luka Modric e fitoi ‘Topin e...

Dosja “Rraja”/Rama:PD e ka kapur vajzën si të ishte një dru për të shembur portën

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për dosjen "Rraja". Në përgjigje të deklaratës së PD-së se arrestimi i djalit të deputetit socialist ishte vetëm...

Ndëshkimi i Ronaldos ishte i ‘orkestruar’, UEFA e ‘kapur’ nga Reali

Të gjithë tifozët e futbollist ishin duke pritur se si do të ishte debutimi i Cristiano Ronaldos në Champions League me fanellën e Juventusit....

Basha i revoltuar: Krimi ka kapur Fatmir Xhafajn, sundon në gjithë Shqipërinë

Kryedemokrati, Lulzim Basha ka hedhur akuza të ashpra nga qyteti i Shkodrës, duke theksuar se krimin sundon jo vetëm në këtë qytet por edhe...

Zëvendëskryeministrja pranon ‘dështimin’: “Peshqit e mëdhenj” nuk janë kapur ende

Në një kohë kur ambasadori i SHBA-ve në Tiranë, Donald Lu është në prag largimi nga Shqipëria, të gjithë shqiptarët janë të ndërgjegjshëm se...

Video përgjimi/Si ra në kurth vëllai i Xhafajt: Po na sulmojnë, janë kapur ata në Itali

Partia Demokratike ka publikuar sot fakte të reja për skandalin dhe lidhet e vëllait të ministrit të Brendshëm Xhafaj me trafikantët e drogës.  Me...

Shkrihet bashkia për herë të katërt. Ishte kapur nga mafia

Pesë bashki e komuna shkrihen dhe kalojnë nën kontroll të qeverisë, dhe njëra prej tyre e ka për herë të katërt. Përveç Lokrides (Kalabri), e...

Llalla: Lu ka kapur drejtësinë, sillet si prokuror e gjykatës në Shqipëri

Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla ka reaguar në lidhje me akuzat që ambasadorit të SHBA-ve Donald Lu. Llalla thotë se sulmet personale të ambasadorit Lu janë...

Të fundit

Naftëtarët e Ballshit mblidhen para uzinës: Të opozitës vinë vetëm për votat

Naftëtarët e Ballshit janë mbledhur paraditen e sotme para uzinës në një tubim, pasi ende nuk ka një vendim se çfarë do të bëhet...

Pse askush në PD nuk po gëzon për “kandidaturën” e Sali Berishës?

Nga: Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....

“35 mijë euro kush vr*t Albin Kurtin”, policia rrethon banesën e kryeministrit

Forca të shtuara të policisë kanë qëndruar pranë shtëpisë së kryeministrit Albin Kurti, pas informacioneve për kërcënim. “Kryeministri Kurti është kërcënuar. Për këtë arsye,...

U përurua në maj, Spitali Memorial i Fierit ka mungesë ilaçesh

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hapi dyert për qytetarët në muajin maj të vitit 2021. Tashmë jemi në muajin tetor, dhe një qytetar nga...