E hënë, 6 Korrik, 2020
26 C
Tirana

Etiketa

kapitenit

Zhdukja e mistershme e kapitenit, prokuroria i kthen jahtin pronarit turk

Jahti “Atik Bey” i biznesmenit turk që u gjet i braktisur në fillim të shtatorit 12 milje larg bregdetit të Shëngjinit, i është kthyer...

Icardi harron shiritin e kapitenit, ja tre kushtet që i vendos Interit për tu rikthyer

Interi po kalon një moment vërtetë delikat, pasi po përballet me një emergjencë totale në repartin e sulmit dhe për më tepër, është në...

Zbardhen prapaskenat, ja pse Interi i hoqi shiritin e kapitenit Mauro Icardit

Në Itali lajmi më i bujshëm sot, ishte heqja e shiritit të kapitenit nga krahu i Mauro Icardit. Samir Handanoviç do jetë ai që...

I hoqën shiritin e kapitenit dhe lihet jashtë EL, çfarë po ndodh me Icardin

Interi vendosi të tronditë jo pak tifozët këtë të mërkurë, me ndryshimin e hierarkive te lojtarët, duke shkarkuar nga përgjegjësitë dhe privilegjet e kapitenit...

Xhaka “tradhton” shqiptarët për shiritin e kapitenit, zviceranët e sulmojnë

Zvicra barazoi 1-1 të dielën në mbrëmje me Brazilin, duke regjistruar një rezultat surprizë, pasi Brazili konsiderohet si një prej pretendentëve kryesorë për të...

Formacionet zyrtare/Ronaldo përballë miqve dhe rivalëve

Portugali–Spanjë është ndeshja e radhës në kuadër të Kupës së Botës. Grupi B sjellë një përplasje interesante mes ibrikëve të Portugalisë dhe Spanjës. Ndeshja...

Mancini “kopjon” Panuccin, ja ku shkon shiriti i kapitenit

Italia me Mancinin në stol duket qartë që ka një optimizëm tjetër, por edhe rikthimi i Balotellit e bën atë më të fortë. Pas...

Rregullorja e hekurt: Asnjë femër ruse në hotel, me përjashtim të kapitenit

Kur na ndajnë dhe pak ditë nga starti i Botërorit “Rusi 2018”, të gjitha kombëtaret janë duke u përgatitur maksimalisht dhe kanë vendosur rregullore...

“Toka e burrave”, Fiorentina i jep lamtumirën kapitenit të përjetshëm (Video)

Vdekja e Davide Astorit ishte një shok për të gjithë adhuruesit e futbollit, por dhimbjen më të madhe po e përjeton klubi i Fiorentinës....

Karriera e kapitenit të Fiorentinës, që u shua për shkaqe natyrore (Foto+Video)

Ndarja e papritur nga jeta e Davide Astorit shokoi mbarë opinionin futbolldashës italian e jo vetëm. Mbrojtësi dhe kapiteni i Fiorentinës u shua mëngjesin e...

Të fundit

BE nis bisedimet me Kosovën e Serbinë më 12 korrik

Zëdhënësi i BE-së, Peter Stano, njofton se dialogu mes Kosovës dhe Serbisë, me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian, do të rinisë më 12 korrik. Sipas tij,...

“Ju lutem dëgjojeni këtë mesazh”, Manastirliu publikon videon pas rritjes së të infektuarve

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka ndarë me ndjekësit një tjetër video ndërgjegjësuese, lidhur me zbatueshmërinë e masave ndaj koronavirusit vdekjeprurës. Në mesashin sensibilizues,...

Tirana drejt titullit kampion, ja të gjitha variantet sesi bardheblutë të fitojnë të “25”-ën

Populli bardheblu është gati për të festuar titullin kampion. Ama fakt është që matematika ka opsione pa fund, edhe pse Tirana mund të triumfojë...

Tentuan ringjalljen, zbardhen pamjet brenda shtëpisë në Kombinat (VIDEO)

Historia rrëqethëse e nënës së bashku me të dy bijat që u vetëflijuan, bërën xhiron e mediave të huaja. Një ngjarje makabre e cila...

EMRAT/ OFL u kërkon deklarimin e pasurisë katër “të fortëve”

Operacioni Forca e Ligjit (OFL) ka zbarkuar ditën e sotme në Fier dhe Lushnjë, ku i ka kërkuar katër personave të deklarojnë pasurinë e...