E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Etiketa

jonida maliqi

Nuk janë ndarë, Romeo dhe Jonida e bëjnë lidhjen familjare (foto)

U bë një kohë e gjatë që përflitet për lidhjen e këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorin e humorit Romeo Veshaj. Ata madje janë fotografuar në...

“Lërja në dorë Zotit dhe shko të flesh!”. Ç’po ndodh mes Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt?

Romanca e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt u komentua gjerësisht në mediat rozë, ndërsa paparacët i kapën mat teksa putheshin në një pishinë. Nga...

Video/ Jonida Maliqi kapet ‘mat’ duke u puthur me Romeo Veshajn

Prej kohësh në shtypin rozë shqiptar flitet për një lidhje të re romantike, midis këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj. Dyshja nuk ka pranuar...

Një tjetër këngëtare denoncon se nuk ka marrë ende paratë e RTSH-së

Në një intervistë të dhënë së fundmi, këngëtarja Jonida Maliqi zbuloi se RTSH ende nuk e kanë paguar për përfaqësimin e saj në “Eurovision”...

Shpërthen Jonida Maliqi: Festivali i RTSH-së nuk më ka paguar akoma

Jonida Maliqi përfaqësoi Shqipërinë këtë vit në festivalin më të njohur evropian ‘Eurovision 2019’ me këngën “Ktheju tokës”. Por siç tregon këngëtarja, kënga fituese në...

Romeo e pranon publikisht se do martohet me Jonida Maliqin

Romeo Veshaj ka sqaruar çdo thashethem lidhur me Jonida Maliqin, teksa ka qenë i ftuar tek rubrika “Për drekë me mua” tek “E Diela...

Nuk ka më dyshime, Jonida dhe Romeo puthen në emision (VIDEO)

Prej disa kohësh këngëtarja Jonida Maliqi përflitet se është në një lidhje me aktorin e humorit Romeo Veshaj. Shpesh ata janë fotografuar duke frekuentuar...

Ata e mohojnë por…/ Jonida Maliqi dhe Bora Zemani kapen mat me vëllezërit binjakë

Lajmi se mes këngëtares së njohur Jonida Maliqi dhe aktorit të humorit, Romeo Veshaj ka lindur një romancë e re, vazhdon të bëjë bujë...

“Jam e lumtur!” Jonida Maliqi flet për herë të parë për Romeo Veshajn

Jonida Maliqi ka folur për herë të parë për lidhjen me aktorin e humorit Romeo Veshaj. Në një intervistë për revistën “Class”, këngëtarja ka...

Kapen ‘mat’ në pishinë, Jonida Maliqi puthje e përqafime me aktorin Romeo Veshaj (Video)

E mbajtën të fshehtë lidhjen për një kohë të gjatë, por tashmë pamjet në videon në fjalë dëshmojnë se Jonida Maliqi është në romancë...

Të fundit

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...

Parandalohet një vrasje/Kërcënoi me armë ish-dhëndrin, pranga 67-vjeçarit

Në sajë të operacionit të koduar "Parandalimi", policia e Lezhës ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të mundshme kriminale në familje. Në...

Gabriel Escobar do të përcjellë në Shqipëri mesazhin e Rozenbergëve

Nga: Azgan Haklaj  Besë me Atdheun dhe Amerikën! Foltoret e Berishës si Pravda e Leninit. Revolucioni paqësor, konservator i Berishës si revolucioni bolshevik. Ka disa disa kohë që...

Vetingu në politikë/ PD kërkon deri në 22 vite burg për politikanët

PD mbetet e vendosur për të çuar përpara nismën e saj, për të futur në Vetting të gjithë politikanët. Demokratët kanë shtuar propozimet e...

“22 vite burg për politikanin që zgjidhet me vota të vjedhura”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar propozimin e PD-së për dënimin me burg për atë që zgjidhet me vota të vjedhura. Me anë...