E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

Jemi

Arsyeja pse hamë më shumë kur jemi me miqtë dhe familjen

Cilido që është ngritur të paktën njëherë i sikletosur nga tryeza pas një darke familjare, mund të jetë shumë i njohur me këtë fenomen,...

Rama: Forca Erion, ne jemi me ty

Kryeministri Edi Rama ka bërë publik në Facebook rastin e një 29-vjeçari të quajtur Erion Xhangolli, i cili ka nevojë për një kujdes të...

‘Votojnë’ protestuesit në Tiranë: Parti Enver jemi gati kurdoherë (Video)

Shqipëria voton ditën e sotme për zgjedhjet lokale ku opozita i ka bojkotuar dhe presidenti Ilir Meta pasi anuloi 30 qershorin ka vendosur që...

Del shifra/ Ja sa miliardë njerëz jemi dhe kush do zërë vendin e Kinës

7,7 miliardë banorë ka bota sot, trefishin e popullsisë që ka pasur më 1950, kur OKB ka filluar të përpilojë raportin për perspektivat e...

Shehi paralajmëron Ramën pas takimit me Metën: Jemi gati për beteja të tjera

Presidenti Ilir Meta, pasi anuloi 30 qershorin si datë për zgjedhjet lokale ka nisur ditën e sotme takimet në Presidencë me partitë aleate të...

“Jemi duke vjedhur në rrugën Milot-Balldren”, Rama ironi me akuzat e opozitës

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës në celjen e fushatës për zgjedhjet e 30 qershorit ka ironizuar akuzat e opozitës. Ata e akuzojnë se janë...

“Thua të jetë ngaqë jemi Shqiptarë?”, Beatrix dhe Albani grabiten në Athinë, policia…

Beatrix dhe Alban Ramosajt janë dy personazhe mjaft të komentuar të shtypit rozë. Mirëpo, teksa kanë udhëtuar në Greqi, ata janë përballur me një...

Ish-deputeti i LSI-së: Jemi gati të shkojmë në zgjedhje

Në një moment kur opozita vazhdimisht është shprehur se nuk do të marrë pjesë në zgjedhjet e qershorit nëse Rama do të jetë kryeministër,...

“Bindja Demokratike”, Hajdari thyen heshtjen: Shqiptarët janë lodhur, jemi në “psikiatri politike”

Pasi u emërua kryetarja e grupit parlamentar të demokratëve dhe deputetëve të opozitës që kanë pranuar mandatin, Rudina Hajdari u përfol se po krijonte...

“Icardi ka gabuar? Ok, jemi dakord, por fajtori kryesor është Spalletti: Ja arsyet”

I intervistuar për mikrofonat e Radio Sportiva, ish-legjenda e Interit dhe sulmues shumë i njohur, Spillo Altobelli ka folur për Mauro Icardin. Kapiteni i Interit...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...