E hënë, 6 Korrik, 2020
32 C
Tirana

Etiketa

Jaeld Çela

Shkarkohet gjyqtarja e Tahirit/ Trupa e paplotë një javë para shpalljes së vendimit

Një javë para vendimit për Saimir Tahirin dhe Jaeld Çelën, trupa gjyqësore mbetet e paplotë dhe vetëm me dy anëtare, pasi njëra prej tyre;...

U vetëdorëzua në polici, jepet masa e sigurisë për Jaeld Çelën

Ish-drejtori i Policisë së Vlorës Jaeld Çela pak ditë më parë u vetëdorëzua në polici. Ndërkohë së fundmi Apeli për Krimet e Rënda ka dhënë...

Publikohet videoja/ Momenti kur Jaeld Çela dorëzohet në polici

Ish-drejtori i Policisë së Vlorës Jaeld Çela është dorëzuar sot në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. “Opinion.al” ka bërë publike videon e dorëzimit të tij,...

Vetëdorëzohet ish-drejtori i Policisë së Vlorës, Jaeld Çela

Ish-drejtori i Policisë së Vlorës Jaeld Çela, është vetëdorëzuar së fundmi në polici. Ai akuzohej bashkë me ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri për favorizim të...

Apeli shtyn seancën për Saimir Tahirin dhe Jaeld Çelën

Shtyhet seanca e përcaktuar sot për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri dhe ish-drejtorin e policisë Jaeld Çela. Gjykata e Apelit në Tiranë vendosur të shtyjë...

Avokatët e Jaeld Çelës apelojnë vendimin e Krimeve të Rënda

Avokatët e Jaeld Çelës kanë apeluar vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda për ish-kryepolicin, pas vendimit me 3.4 vite burg. Çela kërkon pafajësinë...

“Ish-drejtori i policisë në kërkim, Jaeld Çela lëviz lirshëm në Durrës”

Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një postimi në "Facebook", ka publikuar një mesazh ku sipas tij ish-drejtori i Policisë së Vlorës tashmë në...

Të fundit

I mbyllur prej katër muajsh/ Rihapet Muzeu ‘Louvre’ në Paris

Pas katër muajsh që qëndronte i mbyllur, muzeu me famë botërore ‘Louvre’ në Paris është rihapur ditën e sotme. Mediat vendase bëjnë me dije se...

Pandemia/ A do ta mbledhë Këshillin e Sigurisë? Meta zbulon lëvizjen e radhës

Gjatë raportimit të tij të përjavshëm përpara gazetarëve, presidenti Meta u shpreh se është i gatshëm që të mbledhë Këshillin e Sigurisë për çështjen...

Një 60-vjeçar nga Kosova mbytet në plazhin e Durrësit

Një tjetër pushues kosovar ka humbur jetën sot, pasi është mbytur në plazhin e Durrësit. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00, në lagjen...

Zgjedhorja/ Opozita parlamentare: Kërkojmë takim të dytë me Ramën

Opozita parlamentare kërkon një takim të dytë me kryeministrin Edi Rama, dhe kryetarin e grupit socialist Taulant Balla. Kryetari i grupit demokrat, Myslym Murrizi...

“Tenderi nuk ekziston”/ Alibeaj: Rruga Milot-Fier është një projekt fantazmë

Ish-deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj, shprehet se projekti Milot-Fier i prezantuar pak ditë më parë nga qeveria është akoma një projekt fantazmë. Përmes një deklarate...