E shtunë, 23 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

ish-deputeti i PD

“Më erdhi policia në shtëpi në 7 të mëngjesit”, Balliu: S’jam top për të luajtur me llastiqe

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu, ka ndarë me qytetarët një situatë aspak të pazakondtë që i ka ndodhur me policinë, ku i ka shkuar...

“Askush s’ka guximin ta ndalojë”, Luçiano Boçi publikon pamjet

Ish-deputeti i PD-së Luçiano Boçi, ka publikuar një makinë të mbushur me lëndë drusore në aksin Librazhd-Elbasan, e cila është pa targa. Ai thotë...

Salianji nxjerr foton e akuzon Ramën: Do ta legalizojë për oligarkët dhe miqtë e tij

Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji, ka publikuar një foto mes disa bimëve hashashi dhe shkruan se në një kohë kur mijëra familje diskutojnë për...

Policia i arreston djalin, kërcënon ish-deputeti i PD: Mbajeni mend se çfarë do ju bëj (video)

Pas mbylljes së protestës, policia e shtetit ka filluar shoqërimin e personave që janë evidentuar nga hetimet paraprake si përgjegjës për dhunën që shpërtheu...

Të fundit

Emërohet drejtori i ri i Tatimeve, ja kujt iu besua posti i rëndësishëm

Ceno Klosi është emëruar Drejtor i Përgjithshëm i Tatimeve. Ai zë vendin e Delina Ibrahimajt, pas emërimit të kësaj të fundit në krye të...

“Më do si motër, s’kam punë me ty”, Fifi revoltohet pas fjalëve të Granitit

Prej kohësh, Fifi ka shprehur hapur pëlqimin që ka për Granit Canën. Madje banorët e "Big Brother VIP", shpesh i kanë ngacmuar. Dyshimet vijonin...

‘Po vijmë kurvë’, prokurorja shqiptare përballet me kërcënimet me jetë në SHBA

Një prokurore shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka kërkuar ndihmë për sigurinë e saj. Prokurorja e Komonuelthit të Qarkut Loudoun, Buta Biberaj,...

Ndryshimi i klimës/Pse Australia refuzon të heqë qymyrin

Në një garë botërore për të reduktuar ndotjen, Australia është një vend i jashtëzakonshëm. Eshtë një nga vendet më të ndotura për numër të...

Samiti i fundit i BE-së për “makinën e kompromisit” Angela Merkel

Një video që zgjati dy orë e gjysmë me imazhe nga çastet më interesante të samiteve të BE-së me një kolonë muzikore me piano....