E shtunë, 21 Maj, 2022
17.5 C
Tirana

Etiketa

inceneratori i fierit

(Dokument)/ Vasili: Inceneratori i Fierit, mashtrim për të vjedhur miliona euro

Inceneratorët janë kthyer në debatin kryesor mes partive politike në prag të zgjedhjeve të 25 prillit. Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili deklaroi se në cilësinë...

Inceneratori i Fierit, Kryemadhi: Helm i Ramës, që të shpopullojë Shqipërinë

Nga inceneratori i Fierit, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi tha se në këtë zonë (Mbrostar) ndodhet një nga tokat më të pasura bujqësore, e...

Zotohet Basha: SPAK do detyrohet të hetojë aferën 24 mln euro për inceneratorin e Fierit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar takime me biznese në Lushnje. Basha ka dëgjuar problematikën e tyre në këto kohë krize si dhe...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...