E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

Iker Casillas

Casillas në rrjetën e drejtësisë portugeze, ja për çfarë po hetohet

Ish-portieri legjendar i Real Madrid dhe Spanjës, Iker Casillas i është nënshtruar kontrollit nga autoritetet portugeze. Lajmin e ka bërë vetë të ditur futbollisti përmes...

Pësoi atak në zemër/ Casillas tërhiqet përfundimisht nga futbolli i luajtur, por jo nga…

Ish-portieri i Real Madridit dhe kombëtares spanjolle, Iker Casillas u detyrua të heqë dorë përfundimisht nga futbolli i luajtur, pas një ataku në zemër...

“Thjeshtë magji!”, Iker Casillas zbulon njeriun që bën merkaton e Juves

Juventus është shumë pranë akordit me mbrojtësin holandez, kapitenin e Ajax, Mathjes de Ligt. Një goditje fantastike e kësaj merkato verore e cila pritet...

Pas sulmit në zemër Iker Casillas del nga spitali: Shihemi së shpejti

Iker Casillas pak ditë më parë pësoi një sulm në zemër gjatë stërvitjes me skuadrën e tij Porto. Ditën e sotme ai ka marrë...

Pas sulmit në zemër, mjekët japin lajmin e keq për Iker Casillas

Iker Casillas vetëm pak ditë më parë pësoi një sulm në zemër gjatë stërvitjes me skuadrën e Portos në Portugali. Gardiani spanjoll u dërgua...

Tronditet bota e futbollit/ Iker Casillas pëson atak kardiak, ja gjendja e tij

Fituesi i Kupës së Botës, Iker Casillas është shtuar me urgjencë në spital, pasi ka pësuar një atak kardiak gjatë stërvitjes. Portieri i kombëtares...

Pasi “rrëzoi” mitin e Barcelonës, Messi shënjestron Iker Casillas

Çdo ndeshje e luajtur nga Leo Messi afron sfida të reja për karrierën e yllit argjentinas. Pasi “rrëzoi” mitin e Barcelonës, Andres Iniesta, në...

Të fundit

Shqiptar mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...

Sigurimi i makinës nuk pritet të kushtojë më njëlloj për të gjithë

Çmimet që drejtuesit e mjeteve do të paguajnë për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve do të diferencohen bazuar në faktorët që ndikojnë në rrezikun...

Omicron ‘godet’ kriptomonedhat, Bitcoin humbet 10 mijë dollarë në 24 orë

Çmimet e Bitcoin ranë ndjeshëm gjatë natës të së shtunës, duke rënë në nivelin më të ulët afër 43.000 dollarëve. Kriptovaluta më e spikatur...

Hoxha ka vdekur, por enverizmi është gjallë

Nga: Lorenc Vangjeli Një deputet socialist u dërgoi kolegëve të tij në parlament fotografinë e Enver Hoxhës. Të majtët u distancuan prej tij, kurse të...