E shtunë, 5 Dhjetor, 2020
8 C
Tirana

Etiketa

Ibra

Ibra: Mund të luaj në të njëjtin nivel deri në moshën 50-vjeçare

Zlatan Ibrahimovic po tregon një formë shumë të mirë me Milanin. Edhe pse 38 vjeç, suedezi është kthyer në udhëheqësin e kuqezinjve në fushë...

Ibra: Mendoni se karriera ime është në fund? Po bëj thjesht nxehjen

Zlatan Ibrahimovic nuk ka aspak dëshirë që të tërhiqet nga futbolli. Edhe pse në 3 tetor mbush 39 vjeç, sulmuesi i Milanit, me anë të...

Ofertë e jashtëzakonshme, Ibra e ka të pamundur të tërhiqet nga futbolli

Edhe pse është 36 vjeç, gjiganti suedez nuk e ka ndërmend që të tërhiqet nga futbolli. Apo e thënë ndryshe ofertat që vijnë në...

Pas ditëve të këqija, Ibra kthehet me një deklaratë spektakolare: Më shijoni…

Javët e fundit për Zlatan Ibrahimovic nuk kanë qenë aspak të mira. Pas “grevës” për të mos luajtur në fushën e Seattle Sounders, e...

E pyesin sa i famshëm është në Suedi, Ibra ka një përgjigje epike

Zlatan Ibrahimovic është duke kaluar një moment fantastik në aventurën e re në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me skuadrën Los Angeles Galaxy. Transferimi...

Të fundit

Imazhet e rralla të legjendës së sportit shqiptar (FOTO)

Publikohen fotot e rralla të mjeshtrit të Merituar të Sportit, Ajet Toska, i konsideruar si legjenda e atletikës shqiptare në garën e hedhjes se...

Të izoluar në 31 dhjetor? Silva Bino jep njoftimin e rëndësishëm

Shefja e Departamentit të Epidemiologjisë dhe Kontrollit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino, në një lidhje për "Report Tv", ka thënë se edhe...

Shuhet pronari i ‘Fax News’/Irfan Hysenbelliu, mesazh prekës për vëllain

Irfan Hysenbelliu, presidenti i televizionit 'News24', ka reaguar pas humbjes së të vëllait, Kasem Hysenbelliu. Presidenti i ‘Hysenbelliu Group’,  shpreh falenderimet në emër të...

Pacientët e COVID-19 me pasoja edhe pas muajsh të tërë

Ndërsa pandemia po mbush vitin, doktorët janë duke monitoruar pacientët e COVID-it që ende vuajnë pasojat e sëmundjes. Ata vazhdojnë të përjetojnë simptoma megjithëse...

Greqia raporton shifra të larta të viktimave dhe rasteve të reja 

Pavarësisht masave shtrënguese, Greqia vijon të ketë shifra tejet të larta të të infektuarve. Pandemia vijon të mbajë të mbërthyer Greqinë, e cila vijon të...