E mërkurë, 15 Korrik, 2020
30 C
Tirana

Etiketa

i plagosur

Ja kush është 28-vjeçari që mbeti i plagosur në Shijak

Së fundmi disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Shijak, në zonën e stadiumit. Policia raporton se në rrethana ende të paqarta ka...

Aksident me një të plagosur rëndë

Një aksídent me një person të plagosur ka ndodhur në aksin Elbasan-Godolesh. Një mjet tip ‘Golf’ ka përplasur një motorçikletë, e për pasojë është plagosur...

Konflikt mes disa personave, një i plagosur në Tiranë

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Tiranë. Raportohet paraprakisht, nga burime jo zyrtare se një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka...

Makina përplas motoçikletën, plagoset i moshuari në Elbasan

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në Belsh të Elbasanit. Mësohet se një makinë ka përplasur një motoçikletë, duke lënë të plagosur një të...

Aksident në aksin Grabjan-Divjakë, i moshuari dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në aksin rrugor Grabjan-Divjakë. Bëhet me dije se një automjet tip Peugeot ka përplasur një motoçikletë, duke lënë...

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Labinot, plagoset zyrtari i lartë grek

Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Labinot. Sipas Top Channel, nga ky aksident ka mbetur i plagosur edhe një zyrtar...

Sillet te “Trauma” njëri prej të plagosurve në Vlorë/ Mori pesë plumba

Si pasojë e të shtënave me armë zjarri, dy persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Bluzat e bardha së fundmi kanë...

Kamioni përplas motoçikletën, një i plagosur

Gjatë mesditës së sotme, një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Berat-Kozare, ku një motoçikletë është përplasur me një kamion. Motoçikletën e drejtonte shtetasi me...

Plagoset Noizy? Fotoja që po shqetëson fansat

Rigels Rajku apo siç njihet nga të gjithë me emrin e artit Noizy, është një nga reperët më të famshëm i cili ka sjellë...

FNSH-ja e goditi me shkop gome, vëllai i kryetarit të PD-së në Burrel niset me helikopter drejt Tiranës

Militantë të shumtë të PD-së në qytete të ndryshme nuk kanë pranuar të vendosen materialet e KZAZ-ve dhe sjellja e tyre ka degraduar në...

Të fundit

Infektohet drejtoresha e ISHSH-së, shtrohet tek Sanatoriumi

Drejtoresha e Inspektoratit Shtetëror Shëndetësor, Vjollca Braho është shtruar në spitalin e Sanatoriumit, ndërsa rezulton e infektuar me koronavirus. Brahos i kanë nisur simptomat...

Kanye West tërhiqet nga gara për president të SHBA (FOTO)

Kanye West thuhet se ka braktisur garën presidenciale, më pak se dy javë pasi njoftoi synimin e tij për Shtëpinë e Bardhë. Reperi i...

BE-ja konfirmon: Dialogu Kosovë-Serbi do të vijojë nesër

Bashkimi Evropian ka njoftuar se dialogu ndërmjet Kosovës dhe Serbisë do të vazhdojë të enjten në ora 16:00. Takimi ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Avdullah...

“Nuk është i rehabilituar”, Burgjet kundërshtojnë lirimin e kapobandës së Vlorës

Ish-kreu i bandës së “Çoles”, Myrteza Çaushi ose i njohur ndryshe si Zani Çaushi, kërkon lirinë nga burgu. Por Drejtoria e Burgjeve kundërshton lirimin e...

“Pija ngjan si urinë”, Rudina Magjistari nuk ia përton ndjekëses (FOTO-VIDEO)

Moderatorja Rudina Magjistari ka nisur pushimet. Ajo ka ndarë disa momente me ndjekësit e saj, ndërsa po shijon pushimet në Turqi.   View this post on...