E hënë, 23 Nëntor, 2020
16 C
Tirana

Etiketa

Historia e Fundjavës

Një surprizë e mrekullueshme për familjen Gorreja (VIDEO)

Një javë më parë në emisionin “Historia e Fundjavës” u prezantua historia e familjes Gorreja. 2 vite më parë kryefamiljari ndërroi jetë si pasojë...

Heq dorë nga krenaria e kërkon ndihmë, “Fundjavë Ndryshe” nis fushatën për ti ndërtuar shtëpinë këngëtares Luljeta Përbasha

Në “Historia e Fundjavës” në Klan Plus, u trajtua rasti prekës i këngëtares Luljeta Përbasha, e cila jeton në skamje dhe në një çati...

Dhurata e çmuar e djalit të Moikom Zeqos për “Fundjavë Ndryshe” (VIDEO)

Moikom Zeqo përherë do të mbetet një nga emrat më të vlerësuar në Shqipëri dhe jo vetëm. I cilësuar si një nga zërat më...

Familja Poçi jeton në çadër, Emina Cunmulaj merr përsipër ndërtimin e shtëpisë

Zv. presidentja e “Fundjavë Ndryshe”, Emina Cunmulaj, ka dhënë një lajm të jashtëzakondshëm në “Historia e Fundjavës” në Klan Plus, ku ka marrë përsipër...

Të fundit

Rekord viktimash nga Covid-19 në vend, spitalet të tejmbushur

Shqipëria regjistron sërish shifra të larta sa i takon të rasteve të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë informon se...

Covid 4 gati për pacientët, Manastirliu: Kush është patriot, zbaton rregullat

Spitali Covid 4, i pozicionuar në autostradën Tiranë-Durrës, është gati për t’u hapur sapo të ezaurohen kapacitetet në tre spitalet COVID. Ministrja e Shëndetësisë dhe...

Osmani: BE-ja të kërkojë ndryshimin e Kushtetutës nga Serbia, jo nga Kosova

Ushtruesja e detyrës së presidentit të Kosovës, Vjosa Osmani i ka thënë shefit të zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Tomash Szunyog se, për...

”Numrin ma dha miku ynë, Vuçiç”/ Trajneri serb zbulon mesazhin e Ramës

Trajneri serb, Sinisha Mihajloviç ka publikuar së fundmi librin e tij autobiografik dhe mes kujtimeve të hedhura aty, ka zbardhur të plotë edhe mesazhin...

Ndarja nga jeta e ish-zv.kryeministrit, familjarët: Ambulanca s’kishte oksigjen

Është përcjellë sot për në banesën e fundit ish-zëvendëskryeministri Bashkim Kopliku, i cili ndërroi jetë një ditë më parë, pasi ishte infektuar me Covid-19. Ceremonia...