E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Etiketa

Henry

Nostalgji futbolli/ Henry flet për Messin: “Nuk di nëse Ronaldo do e bënte…”

Thierry Henry në një intervistë me Rio Ferdinand: "Nuk e di nëse e keni parë ndonjëherë Ronaldon të bëjë atë që dot'ju them për Messin...

Pogba tregon ata që kanë influencuar te ai

Paul Pogba është duke kaluar një periudhë relaksuese në këto momente teksa para ndërprerjes së futbollit për shkak të koronavirusit, ishte në hapat e...

Goli i Atleticos thyen dy rekorde, Henry preket nga ai ‘negativi’ (Video)

Starti fantastik i Atletico Madridit në ndeshjen e pestë të fazës së grupeve ndaj Monaco-s ka thyer menjëherë dy rekorde. Goli i Koke-s i shënuar...

Henry ‘dështon’ në provën e parë, Monaco rrezikon rënien (Video)

Eksperienca e re e Thierry Henry si trajner ka filluar në mënyrën më të keqe të mundshme. Pasi Monaco është mposhtur me rezultatin 2-1...

Henry merr drejtimin e klubit francez, e nis kundër Monacos

Thierry Henry është gati të marrë përgjegjësi të plota në drejtimin e një skuadre, pas eksperiencës që ka fituar si ndihmës i Roberto Martinezit...

Pas një Botërorit fantastik, Henry pritet të emërohet trajner i ekipit anglez

Eksperienca e Thierry Henry në stafin e trajnerit Roberto Martinez tek Belgjika gjatë Botërorit duket se e ka përmirësuar shumë. Tashmë pritet që ai...

Formacioni më i mirë i epokës Wenger: Nga Bergkamp tek legjenda Henry

Arsen Wenger e drejtoi Arsenalin për rreth 22 vite dhe kjo do të thotë se ka kaluar në dorë një numër të madh lojtarësh....

Të fundit

Krujë/ 700 të helmuar në Krujë, fekale dhe urinë bagëtish në ujin e pijshëm

Ka shkuar në mbi 700 numri i qytetarëve të helmuar në Krujë, të cilët kanë kërkuar ndihmë mjekësore. Situata vijon të mbetet kritike, ndërsa...

Debate në Kuvend/Rushaj: Të diskutojmë për Krujën, Balla: Jo debate kafenesh

Helmimi i qytetarëve në Krujë është kthyer në një "mollë sherri" mes kreut të grupit parlamentar të PD-së, Alfred Rushaj dhe kreut të grupit...

Naftëtarët e Ballshit mblidhen para uzinës: Të opozitës vinë vetëm për votat

Naftëtarët e Ballshit janë mbledhur paraditen e sotme para uzinës në një tubim, pasi ende nuk ka një vendim se çfarë do të bëhet...

Pse askush në PD nuk po gëzon për “kandidaturën” e Sali Berishës?

Nga: Mero Baze Sali Berisha shpalli për herë të tretë kandidaturën e tij për të qenë në krye të Partisë Demokratike. Herën e parë më...

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....