E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

hekurave

Kandidati i PS për bashkinë Shijak flet për gjobën me Avdylajt: Zotëria është pas hekurave

Njëra nga gjashtë bisedat në përgjimet që janë publikuar sot nga gazeta gjermane 'Bild' është ajo mes Elton Arbanës dhe Astrit Avdylit. Aktualisht kandidat...

“Krimineli të përfundojë prapa hekurave”, Paloka: 80% e shqiptarëve duan largimin e Ramës

“Në shenjë proteste dhe mosbindje civile për t’i dhënë një sinjal këtij kryeministri që duhet të tërhiqet sa më parë. Të plotësojë këtë kërkesë...

McGregor sërish pas hekurave, ja çfarë i bën një fansi në Miami

Conor McGregor ka sërish probleme me ligjin. Ylli i UFC-së është arrestuar në Majemi, Florida, pas një konflikti që ka patur me një fans,...

Ish-futbollisti i Arsenal do të kalojë 50 ditë mbas hekurave, rrahu keq një…

Ish-sulmuesi i Arsenal Nicklas Bendtner do të burgoset për 50 ditë. Në fillim të këtij muaji, Bendtner është shpallur fajtor pasi ka rrahur një...

11 muaj pas hekurave, gruaja rrëfen: Vetëm për 5 mijë lekë bakshish

Burbuqe Tërbishta, nënë e 5 fëmijëve, ka kryer 11 muaj burg për akuzën e shfrytëzimit të prostitucionit. Pavarësisht kësaj, ajo e mohon me forcë...

Xhisiela lë pas hekurave Rexhepin, pranohet kërkesa për…

Gjykata e Krujës ka pranuar këtë të mërkurë kërkesën e Prokurorisë për gjykimin e Rexhep Rrajës, djalit të deputetit socialist Rrahman Rraja, për akuzën...

Lihet pas hekurave grupi i tmerrshëm i Treblovës, ja akuza

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhwnw vendimin për 2.4 ton drogë të sekuestruar në Treblovë në vitin 2016. Taulant Haxhiraj me 9 vite burg,...

Lihet pas hekurave biznesmeni Adrian Xhillari, akuzat që rëndojnë mbi të

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 10 vite burg biznesmenin Adrian Xhillari, i akuzuar për 3 vepra të ndryshme penale. Xhillari, i cili është i...

Biznesmeni Saljahi lihet pas hekurave, klani shqiptar i bëri atentat në Bruksel

Biznesmeni shqiptar në Bruksel Ljiridon Saljahi, i cili ishte viktimë e një tentative vrasjeje në gusht të vitit 2016 në Laeken, ishte i akuzuar...

Gabimi i rëndë i la pas hekurave, cilët janë shqiptarët që “braktisën” familjet dhe fëmijët

Autoritetet franceze kanë lënë në burg 4 shqiptarë, të akuzuar për një sërë vjedhjesh. Ata akuzohen për 30 grabitje të kryera në nga fillimi...

Të fundit

Autobusi i linjës Libohovë-Tiranë del nga rruga, plagoset pasagjerja

Mëngjesin e sotëm, një aksident ka ndodhur në aksin nacional Gjirokastër-Kakavijë, në afërsi të fshatit Dervician, ku një autobus i linjës Libohovë-Tiranë ka dalë...

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...