E shtunë, 23 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Etiketa

gomat e djegura

Çfarë po e dëmton imazhin e Shqipërisë, hashashi apo gomat e djegura?

Gazetari i mirënjohur Flamur Vezaj ka shprehur revoltën e tij të hapur, lidhur me mesazhin kumbues që përçoi në një intervistë tenori Saimir Pirgu. Tenori...

Ndizet protesta, digjen gomat para Parlamentit (foto)

Teksa fjalën e ka marrë kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, protestuesit e kanë ndezur situatën para Kuvendit. Ata u kanë vendosur flakën gomave tek...

Të fundit

A është e përgatitur bota për ndryshimin e klimës? Çfarë thonë ekspertët

Deri tani qeveritë dhe industria janë përqendruar fort në uljen e emetimeve të CO2 nga avionët, pasi sektori i aviacionit është përgjegjës për rreth...

Emërohet drejtori i ri i Tatimeve, ja kujt iu besua posti i rëndësishëm

Ceno Klosi është emëruar Drejtor i Përgjithshëm i Tatimeve. Ai zë vendin e Delina Ibrahimajt, pas emërimit të kësaj të fundit në krye të...

“Më do si motër, s’kam punë me ty”, Fifi revoltohet pas fjalëve të Granitit

Prej kohësh, Fifi ka shprehur hapur pëlqimin që ka për Granit Canën. Madje banorët e "Big Brother VIP", shpesh i kanë ngacmuar. Dyshimet vijonin...

‘Po vijmë kurvë’, prokurorja shqiptare përballet me kërcënimet me jetë në SHBA

Një prokurore shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka kërkuar ndihmë për sigurinë e saj. Prokurorja e Komonuelthit të Qarkut Loudoun, Buta Biberaj,...

Ndryshimi i klimës/Pse Australia refuzon të heqë qymyrin

Në një garë botërore për të reduktuar ndotjen, Australia është një vend i jashtëzakonshëm. Eshtë një nga vendet më të ndotura për numër të...