E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

godet

Një tjetër tërmet “godet” Greqinë, ja sa ballë ishte

Një tjetër tërmet ka goditur ditën e sotme Greqinë. Raportohet se tërmeti ishte 3,7 ballë. Sipas një njoftimi zyrtar nga Instituti Kombëtar i Athinës...

Kondi “godet” Ramën: Ja pse më hoqën nga puna, e vërteta për teatrin

Aktorja e njohur Marjana Kondi së fundmi ka ironizuar kryeministrin Edi Rama lidhur me çështjen e Teatrit Kombëtar. Kujtojmë se pak më herët Rama...

“Qeverisje moniste!” Ilir Meta ‘godet’ me fjalët e Dom Gjergj Metës

Kreu i Shtetit Ilir Meta ka shpërndarë në llogarinë e tij në Twitter mesazhin që Ipeshkëvi i Rrëshenit, Dom Gjergj Meta, ka dhënë sot...

Bylisi godet në merkato, firmos ish-lojtari i Tiranës

Bylisi ka bërë një tjetër zyrtarizim ditën e sotme në kuadër të përforcimit të ekipit për sezonin e ri, teksa presidenti Besnik Kapllanaj ka...

Vala e të nxehtit godet sërish Shqipërinë, ja sa pritet të shkojnë temperaturat

Një tjetër valë e nxehtë pritet që të “godasë” Evropën. Duke nisur nga dita e nesërme, temperaturat në vendin tonë do të arrijnë në...

10 shqiptarë të arrestuar, policia italiane godet bandën e drogës

Policia italiane ka arrestuar 10 persona në krahinat e Firenze, Siena, Prato, Parma, Milano, Romë dhe Varese. Hetimi i policisë në Firenze ka çuar në...

“Meta ishalla na vdes”, kandidati për bashkinë e Këlcyrës ‘godet’ sërish

Kandidati për kryetar Bashkie i Këlcyrës, Hazbi Kasaj ka habitur sërish teksa ka komentuar situatën në vend, si dhe ka bërë një reagim të...

Video bëhet virale, Ronaldo “godet” me kupë djalin dhe nuk…

Cristiano Ronaldo është padyshim ndër lojtarët më të mirë në botë, madje disa thonë më i miri. Por konsensusi ulet ndjeshëm kur flitet për...

I hodhi qumësht në fytyrë, politikani britanik godet me grushte 23-vjeçarin (Video)

Tommy Robinson, politikani i djathtë ekstrem që është edhe kandidat për zgjedhjet europiane është përplasur në rrugë me një person nga Blackburn. Danyal Mahmud,...

Neymar tërbohet pas humbjes së Kupës, godet me grusht tifozin (Video)

Kritika të shumta kanë ardhur në drejtim të yllit të Paris SG, Neymar, pas një videoje të shpërndarë në rrjetet sociale ku braziliani godet...

Të fundit

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...

Sigurimi i makinës nuk pritet të kushtojë më njëlloj për të gjithë

Çmimet që drejtuesit e mjeteve do të paguajnë për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve do të diferencohen bazuar në faktorët që ndikojnë në rrezikun...

Omicron ‘godet’ kriptomonedhat, Bitcoin humbet 10 mijë dollarë në 24 orë

Çmimet e Bitcoin ranë ndjeshëm gjatë natës të së shtunës, duke rënë në nivelin më të ulët afër 43.000 dollarëve. Kriptovaluta më e spikatur...

Hoxha ka vdekur, por enverizmi është gjallë

Nga: Lorenc Vangjeli Një deputet socialist u dërgoi kolegëve të tij në parlament fotografinë e Enver Hoxhës. Të majtët u distancuan prej tij, kurse të...