E enjte, 2 Prill, 2020
6 C
Tirana

Etiketa

gloria

Stuhia në Spanjë/ Shkon në 10 numri i viktimave, ngrihet alarmi në Francë

Ka shkuar në 10 numri i viktimave të shkaktuara nga stuhia ‘Gloria’ mbi Spanjën lindore. Mediat spanjolle bëjnë me dije se autoritetet i kanë bërë...

VIDEO/Dallgë të larta dhe shkumë që mbulon qytetin, pamje apokaliptike në Spanjë

Stuhia e fuqishme “Gloria” që ka përfshirë Spanjën ka shkaktuar përmbytje të shumta, teksa disa zona në vend janë mbuluar nga shkuma e detit. Sipas...

Stuhia “Gloria” bën namin në Spanjë, 4 viktima (VIDEO)

Spanja dhe Franca janë përfshirë nga moti i keq, shira dhe stuhi të forta të erës. Mësohet se Spanjën lindorë stuhia “Gloria” ka arritur...

Të fundit

S’ka më vende në spitale, Spanja liron 11 hotele për të infektuarit

Në luftën ndaj koronavirusit, mësohet se Spanja ka liruar 11 hotele për të infektuarit. Këtë e ka konfirmuar Qeveria në një deklaratë, e cila...

S’ka më shtrëngime drastike, zbardhet vendimi më i fundit i Ramës

Teksa Shqipëria ndodhet në izolim total, e ku blerjet bëhen vetëm nga një anëtar i familjes dhe me orare, një lajm i mirë vjen...

“SHBA qëndron krahë Shqipërisë”, mesazhi i Ambasadës Amerikane

Ambasada Amerikane në Tiranë, teksa ka kërkuar maturi dhe vetëndërgjegjësim nga ana e qytetarëve lidhur me pandeminë, po kështu jep mesazhe të forta për...

Një lajm i mirë për Italinë, zbulohet testi më i ri për koronavirusin

Gjatë dy javëve të fundit, Italia është përballur me shifra shokuese të të vdekurve nga koronavirusi, ku deri më tani numërohen më shumë se...

Eksperti më i lartë i koronavirusit në SHBA kërcënohet me jetë

E gjithë bota është në kolaps, e po kështu shkencëtarët po punojnë pa pushim për krijimin e një vaksine. Teksa një përpjekje e madhe...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT