E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

Genta Ismajli

Thuhet se kjo këngëtare do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision. Dalin detajet

Vitin e kaluar u tha para se të mbahej festivali i Këngës, fituesja do të ishte Elvana Gjata, por finalja i habiti të gjithë...

Genta Ismajli, dy muajshe shtatzënë

Genta Ismajli është në pritje të ëmbël. ‘Gazeta Express’ zbulon se këngëtarja është në muajin e dytë të shtatzënisë.   View this post on Instagram   It was...

Genta Ismajli fiton çmimin e rëndësishëm në Turqi

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja Genta Ismajli ka fituar çmimin "Dueti më i mirë i vitit", në eventin "Altın Kanat Ödülleri". Mediat turke shkruajnë se...

10 vite pas ndarjes, kush është miliarderi turk që i ka rrëmbyer zemrën Gentës

Pak ditë më parë u bë publike se këngëtarja e njohur Genta Ismajli, ishte në një lidhje dashurie me një biznesmen turk. I dashuri i...

Njihuni me mashkullin simpatik që i ka vjedhur zemrën Genta Ismajlit

Këngëtarja Genta Ismajli është parë së fundmi më e lumtur se kurrë krah partnerit të saj. Ata kanë dalë së bashku në një club...

Bëri operacion gjoksin, Genta Ismajli do t’ju shkrijë së qeshuri me arsyen

Pak vite më parë pushtoi mediat lajmi se Genta Ismajli ka bërë operacion gjoksin, lajm i cili i la të çuditur të gjithë pasi...

Të fundit

Fifi: S’kam probleme mendore, karrierën s’e kam fituar duke i hapur këmbët

Fifi është banorja më e diskutuar, marrë shkas nga luhatjet e saj emocionale. Një plan i saj me Monikën gjatë këtyre ditëve, të cilin...

Autobusi i linjës Libohovë-Tiranë del nga rruga, plagoset pasagjerja

Mëngjesin e sotëm, një aksident ka ndodhur në aksin nacional Gjirokastër-Kakavijë, në afërsi të fshatit Dervician, ku një autobus i linjës Libohovë-Tiranë ka dalë...

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...