E mërkurë, 22 Shtator, 2021
16.5 C
Tirana

Etiketa

gazetat sportive

Faqet e para të gazetave sportive, 28 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Faleminderit Fede/ Olimpiada Pellegrini je një mit Alegri, Ronaldo duhet t'më japësh më shumë Corriere dello Sport: Pelegrini legjendë: Italianet ekzaltohen,...

Faqet e para të gazetave sportive, 27 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Italia është aty, mungon ari Kaio Jorge, parakalimi i Juves Rinovon  Kessie Corriere dello Sport: CR7, show dhe mister Milan, shpenzime...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 26 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Kessie: Milan përjetë Bronxet e Italisë Corriere dello Sport: Fede, Italia ëndërron me ty Festojmë 3 bronxe Roma dhe Juve vendosin AS: ...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 25 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Gati, nisja, ar/ Taekwondo Bufom, hidhem për të pritur Botërorin Corriere dello Sport: Ari i parë i një 20 vjeçari Taekwondo/...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 23 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Ari i të gjithëve/ Tani luhet mes frikës dhe shpresës Corriere dello Sport: Tërmet Ronaldo/ Kristiano të dielën në Torino, në...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 22 korrik 2021

Mundo Deportivo: Mbreti (Rey) Manaj/ Trigolësh i shqiptarit Sot prezantimi i Depait Antetenkoumpo bën ligjin në NBA AS: Alaba: Do t' më kishte pëlqyer të...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 21 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Flet Tonali, kampionati, Milani është aty Olimpiada -2 ditë Egonu gati të na emocionojë "Historia na thërret" Corriere dello Sport: Murinjo...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 20 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Ibra, me nxitim djalli Inter-Nandez, OK i Inzagit Juve, Pjaniç për gushtin Corriere dello Sport: Inzagi kundër të gjithëve Një infektim...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 19 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Inter dëgjo Lukakun "Kampionët jemi ne" Milani flet frëngjisht CR7 luan me gjëagjëza: Janë orët e vendimit Corriere dello Sport: Ronaldo:...

Faqet e para të gazetave sportive europiane, 18 korrik 2021

La Gazzetta dello Sport: Merkato Inter dhe Juve/ Dy "Po" nga Nandez dhe Lokateli Brahim Diaz studion 10-ën, Zhiru sfidon mallkimin e 9-ës Corriere dello...

Të fundit

Problemi me targat/ Çfarë thotë Marrëveshja e Brukselit?

Vendimi i autoriteteve të Kosovës për të zbatuar masa reciprociteti ndaj automjeteve me targa të Serbisë, që hyjnë në Kosovë, ka nxitur protesta të...

Makthi i Berishës nga një ndëshkim i ri amerikan

Nga: Mero Baze Sali Berisha po përpiqet t’i dalë përpara një ndëshkim të ri të mundshëm nga presidenti i SHBA, Joe Biden, i cili ka...

Ivanka Trump me bashkëshortin ka vizituar Shqipërinë në muajin korrik

Vajza e ish-presidentit të SHBA-së, Donald Trump, Ivanka Trump, ka vizituar rivierën e bukur shqiptare gjatë verës që lamë pas. Ajo vizitoi Shqipërinë në...

VIDEO/Ra nga avioni ushtarak, familja afgane kërkon drejtësi për djalin e tyre

Avioni i transportit ushtarak C-17 Globemaster III sapo kishte zbritur në Kabul, kur u bllokua nga qindra afganë. Një turmë e madhe mund të...

Joe Biden zvogëlon shanset për marrëveshjen tregtare me Mbretërinë e Bashkuar

Joe Biden ka zvogëluar shanset për të ndërmjetësuar një marrëveshje të tregtisë së lirë pas Brexit me Mbretërinë e Bashkuar, ndërsa zhvilloi bisedime me...