E diel, 27 Shtator, 2020
22 C
Tirana

Etiketa

futbollisti

E frikshme/Futbollisti thyen qafën dhe gishtat pas rënies (Video)

Ylli i Koresë së Jugut, Lee Seung-mo, ka thyer tre vertebra të qafës në një ndeshje play-off të luajtur të mërkurën në K-League. 20-vjeçari...

Talenti shqiptar: Do luaj për Kosovën, nëse nuk më fton Serbia!

Arton Zekaj, i lindur në Beograd dhe me prindër kosovarë, nuk e ka vendosur ende se për cilën kombëtare do të luajë. 18-vjeçari Zekaj është...

Video/Vajza u fut nudo në fushë, futbollisti: Po më shikonte gruaja, prandaj…

Në një ndeshje në Holandë, në kategorinë e dytë mes Rijnsburgse Boys kundër Afc Amsterdam ka ndodhur një ngjarje e çmendur. Një tifoze femër...

Dëshmia tronditëse: Futbollisti brazilian u masakrua pasi ngacmoi gruan e…

Policia braziliane ka zbuluar detaje rrëqethëse të vrasjes së futbollistit Daniel Correa Freitas, 24-vjeçarit që u gjet pa jetë dhe i masakruar të shtunën. Sipas...

Tragjike/Torturohet në mënyrë çnjerëzore deri në vdekje futbollisti

Një ngjarje e rëndë ka tronditur futbollin ku raportohet se një futbollist i ri brazilian është gjetur i masakruar. Bëhet fjalë për yllin e...

Futbollisti serb ofendon Shaqirin: Nuk vlen aspak si njeri, ai nuk e di…

Liverpool do të përballet sonte në Beograd me Crvena Zvezdan në kuadër të Champions League. Një sfidë që pritet të jetë e veçantë për...

800 mijë euro për një grusht, gjobitet futbollisti i njohur

Sjelljet e harbuara dhe jashtë kontrollit në klubet e natës, mund të të zbrazin xhepat. Arturo Vidal, një nga futbollistët më të njohur të...

Tortura ‘sadiste dhe çnjerëzore’, futbollisti anglez dënohet me 15 vite burg

Një histori e tmerrshme vjen nga Anglia, ku autor është një futbollist. Lajmi i publikuar nga Mirror, për dënimin me 15 vjet heqje lirie...

Humbi penalltinë dhe u zëvendësua, vëllai i futbollistit shqiptar masakron trajnerin

Një trajner është dhunuar në Gjermani dhe autori i kësaj dhune ka qenë vëllai i një futbollisti. Dy vëllezërit Kreshnik dhe Kushtrim Lushtaku, ish-lojtarë...

Simulimi më i shëmtuar i vitit, futbollisti bëhet qesharak (Video)

Simulimet në futboll janë shtuar shumë vitet e fundit dhe duket sikur futbollistët bëjnë ‘shkollë’ për ato veprime. Neymar është në qendër të kritikave...

Të fundit

Sërish aksident në Tiranë, makina përplas 70-vjeçarin

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur sot në Tiranë, ku një mjet ka përplasur një të moshuar. Tek ‘21 Dhjetori’ mjeti me drejtues...

Gjiko nxjerr pamjet nga laboratori i drogës (FOTO)

Në një postim në rrjetin social Instagram, Gjiko ka surprizuar ndjekësit e tij teksa shfaqet në një laborator droge, ndërsa në sfond dëgjohet një...

“Ajo është një grua me arritje të pashembullt”/ E zgjedhura e Trump-it për Gjykatën e Lartë, kundër martesave gay

Presidenti i SHBA, Donald Trump, ka emëruar Amy Coney Barrett, një grua konservatore për të qenë anëtare e re e Gjykatës së Lartë. Trump...

Tiranë/ Makina përplas 10-vjeçaren te bulevardi “Gjergj Fishta”

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në kryeqytet. Një mjet ka përplasur një fëmijë 10 vjeç, në bulevardin “Gjergj Fishta”. Burime zyrtare njoftojnë se...

“Dielli do të ndriçojë për të gjithë shqiptarët!”, Meta del me mesazhin e fortë (VIDEO)

Në Ditën Ndërkombëtare të Turizmit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta thotë se është momenti për të reflektuar mbi domosdoshmërinë për t'i dhënë frymëmarrje këtij...