E diel, 27 Shtator, 2020
24 C
Tirana

Etiketa

futbollisti

Foto/ Komenti i nxjerr ‘zbuluar’, futbollisti i kombëtares në një ‘lidhje’ me moderatoren

Prej kohësh flitet se mes futbollistit të kombëtares, Eros Grezda dhe moderatores së “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla ka një lidhje të fshehtë. Në muajin janar,...

Dëmtimet e Neymar, flet mjeku: Fajin e ka vetë futbollisti

Pas dëmtimit të yllit të PSG-së Neymar, në miqësoren me Katarin ka reaguar edhe doktori i Kombëtares Braziliane, i cili shprehet se është stili...

E trishtë/ Konsumoi ujë të ftohtë, futbollisti ndërron jetë pas ndeshjes

Shuhet në moshë të re një futbollist në Peru. Ludvin Florez Nole, ndërroi jetë pas një ndeshjeje për shkak të një infarkti. Pas ndeshjes...

Futbolli në zi, gjendet i pajetë ish-sulmuesi brazilian

Ish-sulmuesi brazilian, Valdiram Kaetano de Morais ka humbur jetën dy ditë më parë. Trupi i tij u gjet i pajetë me shenja dhune në rrugët...

Sherr me thika në Institut, qëllohet disa herë futbollisti

Një plagosje me thikë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Institutit. Një i ri është qëlluar me thikë pas një konflikti. I...

E trishtë/ Futbollisti ndërron jetë në fushën e lojës, ambulanca pa maskë oksigjeni (Video)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sërish futbollin. Herman Tsinga, futbollisti 30-vjeçar nga Gaboni ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike në fushën e lojës. Lojtari...

E frikshme në Turqi, futbollisti sulmon me brisk kundërshtarët (Video)

Një rast i pazakontë ka ndodhur këtë fundjavë në kategorinë e trete turke, në takimin mes Amedsport dhe Sakarjasporti. Ishte futbollisti i vendasve, Mansur Çalar,...

Rrëfimi prekës i futbollistit të Tiranës/ Ja se si e mposhta kancerin

Mbrojtësi i Tiranës Gentian Muça, në një intervistë për ‘Procesin Sportiv’, ka rrëfyer historinë e tij se si ia ka dalë të mundë një...

Detaje/ Identifikohet futbollisti shqiptar që humbi jetën në Greqi

Identifikohet shqiptari i cili u qëlluar për vdekje mbrëmë në Greqi. Ai është 18-vjeçari Marios Isa, nga Leskoviku. Ai ka lindur dhe është rritur...

Çmenduria në futboll nuk ka fund, futbollisti anglez kafshon më keq se Suarez (Video)

Gjakra të nxehtë dhe tensioni në majë gjatë ndeshjes së Championship mes Stoke City e Derby. Shtyrje e rrahje pas kartonit të kuq për...

Të fundit

Kapet 35-vjeçari i rrezikshëm, pjesë e një grupi të strukturuar kriminal

Një 35-vjeçar, i dënuar me 10 vite burg është ndaluar nga Policia Kufitare në bashkëpunim me Interpol Tiranën. Shërbimet e Stacionit të Policisë Kufitare...

Moti për nesër/ Reshje dhe shtrëngata në të gjithë vendin

Sot pasdite (e diel, dt. 27) priten reshje të dobëta në të gjithë vendin. Nesër (e hënë, dt. 28) priten reshje intensive në qarqet...

Do zëvendësojë Bora Zemanin? Romeo dhe Donald Veshaj në kafe me Xhemi Shehun

Pas përfundimit të programit “Treshat”, Romeo dhe Donald Veshaj po përgatiten për fillimin e një sezoni të ri televiziv. Pas largimit të Bora Zemanit...

Pandemia/Rama jep lajmin e madh për lokalet

Bizneset vuajtën pasojat e koronavirusit. Shumë prej tyre kapitulluan, e shumë të tjera janë në fije të perit, duke mos gjeneruar shumë të ardhura....

Lëvizja surprizë/ Basha përjashton nga gara Lefter Maliqin

Demokratët e Qarkut të Beratit do të votojnë të hënën për kandidatët e propozuar nga anëtarësia. Qarku i Beratit, me 8 mandate, ka një...