E mërkurë, 20 Janar, 2021
3 C
Tirana

Etiketa

Françeska Jaçe

Pësoi aksident me makinë, Françeska Jaçe reagon për herë të parë

Modelja Françeska Jaçe, ka reaguar për herë të parë pas aksidentit në të cilin u përfshi pak ditë më parë te rrethrrotullimi i Nartës,...

Aksidentohet Françeska Jaçe, makina luksoze kthehet përmbys në mes të rrugës

Ish-banorja e "Big Brother", Franceska Jaçe, ka pësuar një aksident, por fatmirësisht ajo është jashtë rrezikut për jetën. Mjeti në të cilën udhëtonte është...

Françeska Jaçe fshin nga lista Albi Dokën (FOTO)

Ish-pjesëmarrësja e “Big Brother”, Françeska Jaçe, aq shumë e komentuar në mediat rozë dhe futbollisti 23-vjeçar i Kombëtares, Albi Doka, kanë hequr njëri-tjetrin nga lista në...

Kanë patur sherr? Kejvina Kthella zbulon pse nuk flet më me Françeska Jaçen

Në emisionin “Mos i fol shoferit”, bukuroshja Kejvina Kthella ka zbuluar më në fund se çfarë ka ndodhur me Françeska Jaçen. Ajo ka shuar kureshtjen,...

Françeska Jaçe tregon si është e vërteta për sherrin në Jalë

Sherri mes grupeve në Jalë që përfundoi me një të plagosur, ashtu sikundër raportohet në media e jo në mënyrë zyrtare nga ana e...

“E ke surratin si beton i pa shtruar mirë”, tërbohet Françeska Jaçe

Një foto e Kejvina Kthellës dhe Françeska Jaçes tërhoqi vëmëndjen e të gjithëve. Të shumta ishin komplimentat, por nuk munguan as kritikat ndaj tyre. Një prej...

Foto/ Françeska Jaçe “harron” dimrin, poza hot në mes të ishullit

Françeska Jaçe njihet nga të gjithë si vajza që guxon në të gjitha mënyrat. Që prej famës së marrë nga konkurimi i saj në...

Qindra trëndafila për ditëlindje, foto brenda festës luksoze të Françeska Jaçes

Harrojini ditëlindjet e zakonshme! Tashmë jemi mësuar të shohim organizime luksoze me rastin e ditëlindjeve, sidomos të personave të njohur. Mbrëmë ka festuar ditëlindjen...

Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...