E premte, 10 Korrik, 2020
28 C
Tirana

Etiketa

foto familjare

Jozefina Topalli bëhet nostalgjike (FOTO)

Ndonëse u bë një kohë e gjatë që është distancuar nga politika, ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli nuk ndalet me mesazhet thumbuese, por edhe me fotot...

“Duaje nënën, gruan dhe vajzën”, Braçe uron me këtë foto familjare

Zëvendës kryeministri Erion Braçe i është bashkangjitur urimeve të shumta në këtë ditë të veçantë të femrave në mbarë botën. Ai ka vendosur që të...

Të fundit

Java mbyllet pozitivisht për valutat e huaja, dobësohet dollari amerikan

Kjo javë është mbyllur pozitivisht për monedhën europiane e cila blihet këtë të premte me 123.7 lekë dhe shitet me 124.3 lekë, sipas kursit...

“Sot në orën 13:00”/ Rama del me njoftimin e rëndësishëm

Kryeministri Edi Rama pritet të japë vendimin final të Partisë Socialiste, mbi reformën zgjedhore. Kreu i qeverisë ka njoftuar me anë të një postimi...

E përndiqte për një kohë të gjatë, arrestohet maniaku 61-vjeçar në Tiranë

Blutë e Tiranë kanë prangosur një 61-vjeçar. Arrestimi i shtetasit me inicialet D. D., 61 vjeç është bërë nga Komisariati nr.4 në kryeqytet. 61-vjeçari dyshohet...

Gjashtë fakte/ Çfarë tregon urina për gjendjen tuaj shëndetësore

Urina është një nga elementët kryesorë, që mund të zbulojë problemet shëndetësore. Ndonëse shpesh injorohet dhe nuk i kushtojmë rëndësinë e duhur, pasojat janë...

Keni probleme me mushkonjat? Zhdukini përgjithmonë me limona e hudhra

Pickimet e mushkonjave shkaktojnë jo vetëm bezdisje, por edhe kruarje, të cilat shpesh sjellin infeksione. Ndonjëherë, kafshimet e mushkonjave dhe nga insekte të tjera,...