E enjte, 22 Prill, 2021
19 C
Tirana

Etiketa

flora ndreca

U lanë nën arrest, kontrollorët e Rinasit apelojnë vendimin e Gjykatës

Dy kontrollorët e arrestuar për grevën n Albcontrol në Rinas kërkojnë lirimin nga burgu. Armando Fezga dhe Muhni Mezini u lanë nga Gjykata në arrest...

Zbardhet dëshmia e kontrollores: E plotësova formularin, por nuk e kam dorëzuar

Flora Ndreca, kontrollorja e trafikut ajror, e cila u arrestuar për shpërdorim detyre ka deklaruar në polici se detyrën e ka marrë si zakonisht...

Kontrollorja tregon arsyen pse pezulluan punën në Albcontrol

Flora Ndreca, një nga kontrolloret ajrore që ka vendosur të pezullojë punën, ka treguar në emisionin “Opinion”  përse kontrollorët vendosën të pezullonin punën e...

Të fundit

E bujshme/ Gjykata e Strasburgut rrëzon SPAK: Të mos preken serverat e Lapsi.al

Gjykata Europiane e të Drejtave të Njeriut në Strasburg, ka vendosur masë sigurie, për të mos lejuar sekuestrimin e serverave dhe të dhënave kompjuterike,...

Plagosi 5 besimtarë në xhami, flet Rudolf Nikolla para gjykatës

Rudolf Nikolla: “Nëse i paraqisni këtu, i njoh me fytyrë ata që më kanë ndjekur. Më kanë ndjekur dhe përndjekur u bë gati një...

Celibashi:Në çdo QV shabllonë në alfabetin braille për votuesit që nuk shikojnë

Ilirjan Celibashi: "Sot, përfundon shpërndarja e materialeve zgjedhore për qarqet Vlorë, Shkodër, Dibër, Gjirokastër, Korçë, Kukës, Fier, Berat. Nesër do të shpërndahen në Tiranë,...

E fundit / Në komisariatin e Elbasanit me kokën e fashuar Pavlo Vuksani

Personi që u shfaq pak minuta më parë duke u shoqëruar nga efektivët e Policisë së Elbasanit për në komisariat është Pavlo Vuksani, i...

Video / Ambasadorët e huaj në Shqipëri video-mesazh: Mos e shisni votën

Ambasadorët e huaj të akredituar në vendin tonë kanë dalë me një video mesazh të përbashkët tre ditë para zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit,...