E diel, 22 Maj, 2022
12.5 C
Tirana

Etiketa

Etrit Berisha

Kombëtarja/ Berisha tek Torino, katalanasi Balliu ikën nga ekipi

Portieri i Kombëtares Etrit Berisha ka gjetur një tjetër klub për sezonin e ardhshëm. Berisha u zyrtarizua nga Torino si zëvëndësues i Salvatore Sirigusë...

Etrit Berisha drejt rikthimit në Serie A, e kërkon trajneri serb

Etrit Berisha po kalon një moment të mirë te skuadra e Spal. Pas prekjes me COVID-19 dhe dëmtimit që pësoi disa muaj më vonë,...

Lajm i mirë për kombëtaren, Etrit Berisha lë spitalin pas infektimit me Co*id

Portieri i Shqipërisë, Etrit Berisha ka lënë spitalin e Konas ditën e sotme, por rikthimi i 31-vjeçarit në fushë me ekipin e SPAL-it mund...

U infektua me COVID-19, Etrit Berisha shtrohet në një spital në Itali

Portieri i Shqipërisë Etrit Berisha është dërguar në një klinikë në Itali, pas infektimit me koronavirus. Gardiani i SPAL-it dhe kombëtares është infektuar në...

“Budallallëk”/ Legjenda e Junajtid kritikon Etrit Berishën për golin e pësuar

Goli befasues i Kazakistanit ndaj Shqipërisë dje në “Air Albania” nga mesi i fushës ka tërhequr vëmendjen e ish-kapitenit të Mançester Junajtid Roi Kin. Tashmë...

Berisha optimist: Fitojmë ndaj Kazakistanit dhe Bjellorusisë

Kombëtarja shqiptare do të luajë nesër, prej orës 18:00, ndeshjen e radhës kualifikuese në grup, ndaj Kazakistanit, në kuadër të kompeticionit të Ligës së...

Etrit Berisha: Ndeshjen e ardhshme duhet të fitojmë, e dimë çfarë duam

Kapiteni i Kombëtares, Etrit Berisha, u shpreh i kënaqur për përformancën që Shqipëria bëri në sfidën ndaj Lituanisë. Ai tha në një prononcim pas...

Ndeshja kundër Kazakistanit/ Etrit Berisha: Shqipëria favoritja e grupit! Ja pse sakrifikova për t’iu bashkuar Kombëtares

Kapiteni i Kombëtares, për sfidën ndaj Kazakistanit, Etrit Berisha, ka folur për përballjen e ditës së nesërme ndaj kombëtares kazake, e vlefshme për Ligën...

Tre emra të rinj në Kombëtare, trajneri Edi Reja bën publike listën

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edi Reja, ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për 2 sfidat e muajit shtator, të vlefshme për Ligën e...

Ndryshime në listën e Kombëtares, Etrit Berisha largohet nga grumbullimi

Ditën e nesërme, Etrit Berisha nuk do të marrë pjesë në sfidën kundër Islandës. Së fundmi është njoftuar se gardiani shqiptar është larguar nga...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...