E premte, 10 Prill, 2020
5 C
Tirana

Etiketa

erera

Stuhia në Spanjë/ Shkon në 10 numri i viktimave, ngrihet alarmi në Francë

Ka shkuar në 10 numri i viktimave të shkaktuara nga stuhia ‘Gloria’ mbi Spanjën lindore. Mediat spanjolle bëjnë me dije se autoritetet i kanë bërë...

Përsëritet situata në Durrës, një tjetër palmë rrëzohet në trotuar

Erërat e forta në qytetin e Durrësit kanë bërë që një tjetër palmë të rrëzohet në trotuar duke rrezikuar jetën e kalimtarëve. Palma u rrëzua...

FOTO/ Erërat e forta shkaktojnë incidente, rrëzohet kamioni te ura e Milotit

Moti i keq ka pushtuar të gjithë vendin duke sjellë ulje të ndjeshme të temperaturave e rikthim të reshjeve të borës thuajse në të...

Të fundit

Një 107-vjeçare në Holandë, njeriu më i moshuar që fiton ndaj koronavirusit

Një 107-vjeçare nga Holanda është bërë personi më i vjetër që ka arritur të mposhtë koronavirusin. Cornelia Rias nga Holanda ishte konfirmuar me koronavirus më...

Koronavirusi shënon një tjetër viktimë në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka bërë me dije se një tjetër person ka ndërruar jetë, si pasojë e koronavirusit. Përmes një deklarate për mediat,...

Koronavirusi/ Rama: Kjo situatë mund të zgjasë deri në 3 vite

Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje me mundësinë për lehtësimin e masave shtrënguese, të ndërmarra me synim frenimin e përhapjes së mëtejshme të...

Paketa e ndihmës/ Rama tregon kategoritë që përfitojnë

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se nga java e ardhshme do të prezantohet paketa e zgjeruar e ndihmës. I ftuar në emisionin “Open” në Top...

Shkëlqim Hajdari qetëson fermerët: Asnjë prodhim i juaji nuk do të mbetet stok

Kryeinspektori i Përgjithshëm, Shkëlqim Hajdari ka qetësuar fermerët duke premtuar mbledhjen, magazinimin dhe eksportimin e prodhimeve të tyre. Në një lidhje Skype për emisionin “Alert”...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT