E hënë, 25 Maj, 2020
14 C
Tirana

Etiketa

Era Istrefi

Era Istrefi bën krenar shqiptarët, ja çfarë bën në Moskë (Video)

Era Istrefi padyshim që është duke kaluar momentin më të mirë në karrierën e saj, pasi ka marrë pjesë në ceremoninë hapëse të finales...

Jo vetëm Era Istrefi, ja kush është shqiptarja tjetër e finales së Botërorit

Era Istrefi ka qenë zëri i këtij Botërori. Këngëtarja shqiptare në bashkëpunim me Nicki Jam dhe Will Smith do të performojnë në finalen e...

Era Istrefi shkëlqen në videoklipin e këngës së Botërorit (Video)

Fillimisht u publikua vetëm në audio kënga e Botërorit e cila pati një sukses të madh. Ndërsa videoklipi i shumëpritur më në fund është...

Foto legjendare, Era Istrefi përqafuar me Ronaldinhon dhe Nicky Jam

Pak ditë më parë era Istrefi me Nicky Jam dhe Will Smith publikuan këngën e Botërorit 2018 me titull "Live it up", një këngë ritmike...

Ronaldinho do të martohet me dy gra, Era Istrefi i dërgon tre zemra

Ish-ylli i Barcelonës dhe Milanit, Ronaldinho do të martohet me dy femra njëkohësisht. Janë mediat braziliane ato që zbulojnë se ai po bashkëjeton me...

Rusi 2018/Publikohet hiti i Botërorit ku këndon dhe Era Istrefi

Na ndajnë dhe pak ditë nga starti i Kupës së Botës dhe është publikuar një pjesë e këngës së shumëpritur. Edhe pse kombëtarja shqiptare...

Konfirmohet nga “The Guardian”: Era Istrefi krah yjeve botëror në Rusi

Teksa Botërori në Rusi po afron, nga ana tjetër kanë nisur edhe përgatitjet për koreografinë dhe këngëtarët që do të përformojnë në hapjen e...

Habit Era Istrefi: Jam si kameleon, Rihanna frymëzimi im. U shokova kur…

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi me hitin e saj “Bonbon” arriti të marrë më shumë se 500 milionë klikime dhe ka siguruar koncerte në shumë...

Të fundit

VIDEO/ Muzikantët nga Zvicra, këngë për godinën e Teatrit Kombëtar

Dy muzikantë nga Zvicra i kanë kushtuar një këngë shembjes së Teatrit. Kënga është e kënduar në gjuhën e italiane, por janë përdorur edhe...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, 25 maj 2020

Pjesa e parë e ditës mbetet në ndikimin e kthjellimeve në vend, por mesdita dhe pasditja sërish shtojnë vranësirat në territor, ndërsa reshje priten...

Grenell jep dorëheqjen nga posti i ambasadorit? DW zbardh prapaskenat

Ambasadori amerikan në Berlin, Richard Grenell, i ngarkuar edhe për dialogun Kosovë-Serbi nuk kishte shumë miq në Berlin me mënyrën e tij jodiplomatike. Tani...

Ndahet nga jeta ish-kreu i PD-së në Mirditë/ Basha: Drejtues i shkëlqyer vendor

Kreu i PD-së, Lulzim Basha bën me dije se është ndarë nga jeta ish-kryetari i Partisë Demokratike në Mirditë, Preng Toma. Përmes një postimi në...

Thyen punishten e mermerit dhe vodhën, arrestohen 4 të rinjtë në Tepelenë

Policia ka arrestuar 4 persona në Tepelenë, pasi dyshohet të kenë vjedhur një punishte mermeri. Ngjarja në fjalë ka ndodhur 5 ditë më parë. Në...
WhatsApp KONTAKTO TT