E enjte, 4 Mars, 2021
17 C
Tirana

Etiketa

enkel demi

Nuk është mish derri, por kodi i Ndrangheta-s

Nga: Enkel Demi Ka një zakon rilindas që pas çdo skandali kërkohet qesharakja, në mënyrë që e pabëra të bëhet e pabesueshme. Kështu u reagua...

Gazetari: Më kërcënoi një polic, që vetë e mbante maskën në mjekër

Nga dita e enjte (15 tetor), ka nisur zbatimi i urdhrit për mbajtjen e maskës me detyrim edhe në rrugë, ndërsa për ata që...

Gazetari: Rama dhe Tërmet Peçi duhej të ishin gjobitur se nuk vendosën maskën

Gazetari i njohur, Enkel Demi shprehet se kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku i Tepelenës, Tërmet Peçi duhet të gjobiten pasi kanë thyer masat anti-COVID. Gazetari...

Ju kujtohet emisioni “Kutia e fundit” në “Tv Klan”? Enkel Demi tregon pse ia mbyllën

Shumë vite më parë, qytetarët shqiptarë ishin të mbërthyer para ekranit për të ndjekur emisionin “Kutia e fundit” e gazetarit dhe moderatorit Enkel Demi. Në...

Albana Vokshi konfrontohet me policët, Enkel Demi ndërhyn për ta ndihmuar

Përmes një videoje që i ka shpërndarë mediave, PD njofton se pre e dhunës së policisë në protestën pas shembjes së Teatrit Kombëtar ka...

“Jam me shumë fat”, Enkel Demi flet për bashkëshorten e tij

Si rrallë herë, Enkel Demi ka folur për jetën e tij profesionale dhe atë private. I pranishëm në programin “Historia ime” në Tv Klan,...

“Sa më keq ta bëjë, aq më zi do ia bëjmë”, Enkel Demi paralajmëron Ramën

Gazetari Enkel Demi është bërë bashkë me kolegët e tij, në protestën kundër paketës ‘Anti-shpifje’ që pritet ta miratojë mazhoranca. Ai ka shpërthyer ndaj...

Adi Krasta largohet nga “News 24”? Ironizon Enkel Demi: E ka merituar!

Lajmi për mbylljen e emisionit të Adi Krastës, “A-Show”, ka shkaktuar reagimin e gazetarëve dhe jo vetëm, të cilët me nota ironizuese shprehin irritimin...

Enkel Demi: Rama të bën edhe punët e shtëpisë në ditë të hallit

Kryeministri Rama gjatë një konference për mediat falënderoi gazetarët dhe kameramanët për vështirësitë që kanë hasur në terren teksa raportonin protestën e opozitës. Gazetari Enkel...

Enkel Demi flet troç: Në media ka prostitucion

Moderatori dhe gazetari Enkel Demi, i ftuar në emisionin 'Tempora', lëshoi një deklaratë jo fort të zakonshme, duke e cilësuar median një ambient të...

Të fundit

Kryemadhi: Ahmetaj është frikacak, nuk e mban dot burgun

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është shprehur se kohët e fundit ka ndryshuar mendim për ministrin Arben Ahmetaj. E ftuar në “Opinion”...

E mori me kredi, pas një viti e gjysmë përmbarimi e nxjerr nga shtëpia

Jorida Davidhi ka denoncuar sot në emisionin “Stop” se në vitin 2013 ka marrë një kredi të butë përmes Bashkisë Tiranë dhe një institucioni...

Kryemadhi: Dola kundër inceneratorëve, Koka u ankua tek ish-kryetari i LSI

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Intehrim, Monika Kryemadhi ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me denoncimin e saj për inceneratorët. Kryemadhi tha se eksponentë...

Deklarata për dorëheqje/ Spahiu jep 6 argumente pse Meta nuk do e mbajë fjalën

Juristi i njohur, Kreshnik Spahiu duke komentuar deklaratat e Presidentit Ilir Meta së fundmi lidhur me zgjedhjet e ardhshme, tha se Kreu i Shtetit...

Kush është ishulli më misterioz, më i izoluar dhe më i rrezikshëm në planet?

Një ishull i pandikuar nga civilizimi modern. A ekziston? Po. Në Oqeanin Indian, populli sentinelez ka jetuar në një ishull të vogël për më...