E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

“Emirates”

Video prekëse/ Tifozi special i bën surprizë Granit Xhakës në “Emirates”

Një vizitor special ka qenë prezent në “Emirates” ku ka takuar Granit Xhakën. Shqiptari i kombëtares së Zvicrës ka një marrëdhënie speciale me djaloshin...

FOTO/Stjuardesa më e bukur e Emirates “ndez” Instagramin, me pushimet luksoze

Me imazhe të tilla është i mbushur Instagrami i stjuardesave të “Emirates”, të cilat duket sikur bëjnë jetë miliarderi, edhe pse nuk kanë paga...

Mbrojtja katastrofë dhe Griezmann barazon në “Emirates” (Video)

Pasi shënoi Lacazette, Atletico Madrid edhe pse me 10 lojtarë ka arritur të reagojë mjaft mirë duke gjetur golin e barazimit me të zakonshmin,...

Të fundit

Fifi: S’kam probleme mendore, karrierën s’e kam fituar duke i hapur këmbët

Fifi është banorja më e diskutuar, marrë shkas nga luhatjet e saj emocionale. Një plan i saj me Monikën gjatë këtyre ditëve, të cilin...

Autobusi i linjës Libohovë-Tiranë del nga rruga, plagoset pasagjerja

Mëngjesin e sotëm, një aksident ka ndodhur në aksin nacional Gjirokastër-Kakavijë, në afërsi të fshatit Dervician, ku një autobus i linjës Libohovë-Tiranë ka dalë...

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...