E martë, 7 Korrik, 2020
32 C
Tirana

Etiketa

Elisa Spiropali

Salianji mbron Bashën: Milionat e vjedhura në doganë e bënë Elisën me çanta luksoze

Pas shpërthimit të Spiropalit ndaj kreut të PD-së, Lulzim Basha, këtij të fundit i ka dalë në mbrojtje Ervin Salianji. Spiropali kritikoi Bashën se nuk...

Spiropali shpërthen ndaj Bashës: A ke atdhe ti mor burrë i dheut?

Pas takimit të Bashës me përfaqësues të Partisë Kristian Demokrate Holandeze CDA, ka reaguar nënkryetarja e Grupit Parlamentar të PS, Elisa Spiropali. Kjo e fundit...

Pas krahasimit të Ramës me Skënderbeun, Elisa Spiropali lëshon “perlën” e radhës

Para pak ditësh, fjalimi i Elisa Spiropalit u bë lajmi i ditës, për shkak se sipas saj, ëndrrën e Skënderbeut për Shqipërinë mund ta...

Spiropali: Ja përse mungon Alfred Peza në listat e kandidatëve për deputetë të PS-së

Nga lista e kandidatëve për deputetë të PS-së, e dorëzuar në KQZ, një nga “surprizat” e Ramës ishte mungesa e emrit të deputetit Alfred...

SPECIALE / PS, LSI, PDIU dhe PSD kandidojnë sërish problematikët

Partitë politike që do të marrin pjesë në zgjedhje kanë bërë publike listat e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 18-qershorit, zgjedhje të cilat...

Të fundit

A po shet toka Hashimi, ashtu siç e shiti detin Lulzimi

Nga Kreshnik Spahiu 8 vjet më parë në zyrat “KuqeZi” mbërriti Ambasadori amerikan Arvizu. Në takimin që u zhvillua me dyer të mbyllura dhe pa media,...

Si të largoni kilogramët e tepërt nga zona e belit

S’ka më: Nesër do filloj të bëj ushtrime apo nesër filloj dietën! Bëni mirë që pikërisht ditën e sotme, të filloni të ndërmerrni masat e...

Çeki/ Përplasen dy trena, shënohen të paktën 3 viktima

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Republikën Çeke, ku dy trena pasagjerësh janë përplasur me njëri-tjetrin. Sipas mediave të huaja, deri...

Herë pas here injoronte pandeminë, infektohet Presidenti i Brazilit

Presidenti i Brazilit Jair Bolsonaro i cili herë pas here injoronte pandeminë e koronavirusit, duke thënë që është vetëm “një grip i lehtë”, ka...

Vajza e regjisorit Spielberg fejohet me një shqiptar

Destry Allen, vajza e regjisorit të njohur, Steven Spielberg, është fejuar me një aktor me origjinë shqiptare. Bëhet fjalë për 23-vjeçarin, Genc Legrand, i cili...