E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

Elisa Spiropali

Ministrja përplaset me analistët/ “S’jam gocë, por zonja Spiropali. Kujdes me mua!” (video)

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka drejtuar gishtin ndaj opozitës për krizën në të cilën ndodhet vendi. E ftuar në...

Spiropali i kthen përgjigje Bashës e Kryemadhit: Delegacioni i PE foli troç!

Sot delegacioni i PE erdhi me qëllim kryesor diskutimet për zgjidhjen e ngërçit politik në Shqipëri mes Qeverisë dhe opozitës, e ndërsa Ministrja e...

“Llaxore nga vulgu, dil se të erdhi burgu”, deputetja: Si vodhi Spiropali 350 mijë $

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Silva Caka ka akuzuar ministren e Shtetit, Elisa Spiropali për vjedhjen e 350 mijë dollarëve. Në një postim...

Zbardhen shkaqet e largimit të Fatmir Xhafajt

Deputetja e PS, Elisa Spiropali, ka komentuar largimin e Fatmir Xhafajt nga posti i Ministrit të Brendshëm, dhe zëvendësimi i tij me Sandër Lleshin....

Opozita nuk shkon në Kuvend/ Spiropali: Ku janë ata që shpifin?

Kuvendi ka nisur punimet në seancë plenare, ku sot pritet të miratohen 2 projektligje të propozuara nga mazhoranca. Atë për lojërat e fatit, dhe...

Spiropali drejt PD-së?

E ftuar mbrëmjen e djeshme tek "Shiko Kush Luan", Elisa Spiropali doli jashtë petkut të politikës, ku përpos të tjerave, edhe u argëtua. Spiropali u...

Spiropali merr hak për mallkimet e opozitës: Kokë gjarpri…

Deputetja socialiste Elisa Spiropali ka ndarë me qytetarët një foto përmes profilit në Facebook, teksa përcjell një mesazh për opozitën, e cila siç thotë...

Fushatë për armët? Socialistët ‘zgjohen nga gjumi’ pas tragjedisë

Pas trazirave të vitit ’97, ku pasuan me rënien e skemave piramidale, shpërthimin e depove ushtarake, autoritetet shqiptare e panë të arsyeshme të ndërmerrnin...

Salianji mbron Bashën: Milionat e vjedhura në doganë e bënë Elisën me çanta luksoze

Pas shpërthimit të Spiropalit ndaj kreut të PD-së, Lulzim Basha, këtij të fundit i ka dalë në mbrojtje Ervin Salianji. Spiropali kritikoi Bashën se nuk...

Spiropali shpërthen ndaj Bashës: A ke atdhe ti mor burrë i dheut?

Pas takimit të Bashës me përfaqësues të Partisë Kristian Demokrate Holandeze CDA, ka reaguar nënkryetarja e Grupit Parlamentar të PS, Elisa Spiropali. Kjo e fundit...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT