E martë, 7 Korrik, 2020
32 C
Tirana

Etiketa

Elisa Spiropali

“Berisha dhe Basha kërkojnë viktima”/ Spiropali paralajmëron protestuesit: Ka rrezikshmëri

Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin dhe njëherësh zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali ka deklaruar se ish-kryeministri, Sali Berisha dhe Lulzim Basha kërkojnë me insistim viktima dhe...

Spiropali: Berisha, Basha dhe Kryemadhi duan t’i thonë burgut hapu

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali shprehet e bindur se zgjedhjet lokale të 30 qershorit do të zhvillohen. Në një intervistë për...

Spiropali: Fatmir Mediu vrau një fshat të tërë. Basha sot ishte i trembur

Zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali ka komentuar deklaratën e kreut të PR-së, Fatmir Mediu, lidhur me propozimin e disa emrave të pavarur për një...

Përballja Rama-Haradinaj/ Spiropali: Nuk jam zonjë që merrem me llafe

Pas deklaratës së Ramush Haradinaj se Rama dhe Thaçi i kishin bërë më shumë presion se Vuçiç për heqjen e taksës ndaj mallrave serbe,...

Samiti i Berlinit/ Edhe Spiropali takohet me Merkel

Ministrja për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është takuar sot me kancelaren e Gjermanisë, Angela Merkel në Samitin e Berlinit. Spiropali ka publikuar një foto...

Spiropali: Nuk shkojmë në zgjedhje pa opozitën, është turp që PD ka lënë zgjedhësit në rrugë

Pas mbledhjes së Kryesisë së PS-së, Ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, tha në një prononcim për mediat se fokusi ka...

Këlliçi-Spiropalit: Modeli më i rëndomtë i femrës në politikë. Duhet të ishe në burg

Kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi ka reaguar pas deklaratës së ministres Elisa Spiropali për protestën e zhvilluar nga opozita dje. Përmes një postimi në rrjetet...

Spiropali për protestën: Basha një humbës pa fantazi, lanë kokrrën e namit

Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar në lidhje me protestën e ditës së djeshme. Përmes një video-je publikuar në ‘Facebook’, ajo shprehet...

Spiropali: Më mirë engledisje me Rudina Hajdarin, se bojatisje me Bashën

Ministrja e Shtetit Për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është shprehur se debati me deputetët e rinj në Parlament që pranuan mandatet, është më...

“Me bojë, pa bojë, shkojmë në punë po njësoj”/Elisa Spiropali bën bejte në rrjetet sociale

Hedhja e bojës nga opozita, duket se ka shënuar në memorien e ministres Elisa Spiropali. Madje ajo e ka pasqyruar edhe me bejte së...

Të fundit

A po shet toka Hashimi, ashtu siç e shiti detin Lulzimi

Nga Kreshnik Spahiu 8 vjet më parë në zyrat “KuqeZi” mbërriti Ambasadori amerikan Arvizu. Në takimin që u zhvillua me dyer të mbyllura dhe pa media,...

Si të largoni kilogramët e tepërt nga zona e belit

S’ka më: Nesër do filloj të bëj ushtrime apo nesër filloj dietën! Bëni mirë që pikërisht ditën e sotme, të filloni të ndërmerrni masat e...

Çeki/ Përplasen dy trena, shënohen të paktën 3 viktima

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Republikën Çeke, ku dy trena pasagjerësh janë përplasur me njëri-tjetrin. Sipas mediave të huaja, deri...

Herë pas here injoronte pandeminë, infektohet Presidenti i Brazilit

Presidenti i Brazilit Jair Bolsonaro i cili herë pas here injoronte pandeminë e koronavirusit, duke thënë që është vetëm “një grip i lehtë”, ka...

Vajza e regjisorit Spielberg fejohet me një shqiptar

Destry Allen, vajza e regjisorit të njohur, Steven Spielberg, është fejuar me një aktor me origjinë shqiptare. Bëhet fjalë për 23-vjeçarin, Genc Legrand, i cili...