E martë, 19 Janar, 2021
8 C
Tirana

Etiketa

ekspertiza mjeko ligjore

Humbi jetën pak ditë pasi u martua, vëllai i 19-vjeçares kërcënon kunatin

Vëllai i Rezarta Hajdarit, 19-vjeçares që u gjet e pajetë pak ditë më parë në banesë, dyshon se motra e tij është helmuar nga...

Del ekspertiza mjeko-ligjore e Xhisiela Malokut/ U dhunua dhe u dogj me cigare

Xhisiela Maloku rezulton të jetë dhunuar me mjete të forta, dhe ka shenja të djegies me cigare. Këtë e dëshon qartë Raporti i Ekspertëve...

Të fundit

Britania e Madhe shënon ditën më vdekjeprurëse që nga fillimi i pandemisë

Varianti i ri i koronavirusit ka pushtuar Britaninë e Madhe. Në 24 orët e fundit, janë shënuar 1.610 viktima, shifra më e lartë ditore...

Mandzukiç vishet kuqezi, zgjedh fanellën me numrin 9

Mario Mandzukiç është zyrtarisht futbollist i Milanit. Mëngjesin e sotëm sulmuesi kroat firmosi kontratën 6 mujore nga e cila do të përfitojë 1.8 milion...

Inagurimi i Bidenit/ Masa të pashembullta sigurie dhe një shkëputje nga tradita

Zyrtarët e sigurisë në Shtetet e Bashkuara thonë se po marrin të gjitha masat paraprake për të mbrojtur nga një sulm i mundshëm gjatë...

Putin sfidon acarin: Zhytet në ujë të akullt duke bërë kryqin (Video)

Presidenti rus Vladimir Putin u zhyt në ujërat e akullt, duke vazhduar kështu traditën e përkujtimit të pagëzimit të Krishtit nga Gjon Pagëzori. Kreu i...

Konsistenca është virtyt i mendjeve të vogla, por jo të paudha

Nga: Genc Pollo “Konsistenca është virtyt i mendjeve të vogla”  thuhet se ka deklaruar dikur Napoleoni. Sipas tij e plot të tjerëve një burrë shteti nuk ka...