E diel, 25 Tetor, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

eglantina buci

Vrasja horror e Eglantina Bucit/ 8 vjet pa varr, xhaxhai bën kërkesë në Policinë e Tiranës

Duket se historia e dhimbshme e Eglantina Bucit, do të zgjasë për një kohë të gjatë. Është xhaxhai i së ndjerës, Bashkim Buci, i...

Kthesë e papritur në hetimet për vrasjen e Eglantina Bucit, flet i vëllai: Të më ekzekutojnë nëse e kam bërë unë

Një tjetër dëshmi lidhur me vrasjen e Eglantina Bucit, duket se do të përbëjë kthesë tek hetimet. 23-vjeçarja u qëllua me një plumb në nofull,...

E vranë dhe e groposën, bashkëpunëtori i drejtësisë largohet nga Tirana

Lidhur me ngjarjen e rëndë të vrasjes së vajzës nga babai e vëllai, mësohet se bashkëpunëtori i drejtësisë që rrëfeu krimin makabër është larguar...

“Babai vrau vajzën se u nda nga burri”, ish-funksionari i lartë i policisë tregon ngjarjen makabre

Opinioni publik u trondit nga ngjarja e rëndë ku babë e bir vranë 23-vjeçaren, Eglantina Buci. Por duket se histori të tilla ka plot,...

“ADN-ja u mor nga dhëmballa e kufomës”/ Gazetarja tregon detaje nga ekzekutimi i Eglantina Bucit

Gazetarja Anila Hoxha ka treguar tjera detaje lidhur me ngjarjen e vitit 2012, ku babë e bir vranë 23-vjeçaren, Eglantina Buci. E ftuar në emisionin...

Të akuzuar për vrasjen makabre të Eglantinës, i ati shfaqet i qeshur në gjykatë

Sot pritet të jepet masa e sigurisë për babë e bir që akuzohen për organizimin dhe vrasjen e Eglantina Bucit, në vitin 2012. Faik dhe...

FOTO/ Kjo është vajza që u ekzekutua nga vëllai e babai dhe u gjet në Malin me Gropa

Bëhet publike fotoja e 23-vjeçares, Eglantina Buci, e cila u vra nga babai dhe vëllai i saj. Ajo u ekzekutua me armë zjarri nga Shkëlzen...

Të fundit

Biblioteka Aleksandrisë dhe Rajhshtagu gjerman: Zjarret që ndryshuan historinë

Gjatë historisë, zjarret kanë çuar në ndryshime drastike në modelet e popullsisë, infrastrukturën dhe rrjedhën e ngjarjeve botërore. Këtu janë shtatë zjarre që ndryshuan...

Papa Françesku pro martesave LGBT, përpjekje për të shmangur përçarjen e Kishës

Nga Simone Cosimi “Wired” Nga njëri kamp, ai më i zhurmshmi, nuk e kanë problem ta etiketojnë si Anti-Krishti. Aty afër ishte edhe paraardhësi i...

Dhënia e shtetësive, Presidenca-Ramës: Fake news i ndyrë

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka reaguar sërish ndaj akuzave të kryeministrit Rama, duke thënë se ka shpifur për kreun e shtetit,...

Italia shtrëngon masat: Mbyllen baret pas orës 18:00

Italia pritet të shtrëngojë më shumë masat për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, pas rritjes së shpejtë të numrit të rasteve javët e fundit. Sipas...

Danimarka kërkon test negativ të Covid-19 për punëtorët e huaj

Danimarka ka në plan të prezantojë një kërkesë që punëtorët e huaj të përkohshëm, të cilët vijnë nga vendet me norma të larta të...