E hënë, 13 Korrik, 2020
21 C
Tirana

Etiketa

Edmond Panariti

“Do kalojë në filtrat e tyre”, Panariti flet për legalizimin e hashashit

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, është ndër zërat e radhës që ka reaguar pas propozozimit të kryeministrit Rama për legalizimin e hashashit. Ai shprehet...

“Mund të jemi vonë”, Edmond Panariti ngre alarmin

Ish-ministri i LSI-së, Edmond Panariti, kërkon që të dezinfektohen bregdetet dhe plazhet nga mushkonjat dhe insektet, pasi ato janë bartëse potenciale të infeksioneve. Në një...

“Po thahemi për ujë”, Panariti ngre alarmin

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka ngritur shqetësimin e mungesës së ujit në vendin tonë. Duke e demonstruar përmes shifrave, Panariti ngre problemin se...

Panariti ngre alarmin: Shqiptarët janë drejt shfarosjes, ja ç’duhet të bëjmë

Pas shifrave të OKB për plakjen e popullsisë shqiptare ka reaguar edhe ish-ministri i Bujqësisë Edmond Panariti. Në një postim në rrjetin e tij social,...

‘Për 5 minuta je i vdekur’, ish-ministri jep alarmin

Instituti i Mjekësisë Ligjore ka zbuluar arsyet e vdekjes së Rezarta Xibrakut. Sipas rezultateve, 19-vjeçarja ka vdekur nga monoksidi i karbonit, i çliruar nga...

‘Shengeni Ballkanik’/ Panariti: Pa Kosovën, Shqipëria do të ishte një humbëse absolute

Ish-ministri i Jashtëm, Edmond Panariti, është shprehur se pa Kosovën, Shqipëria do të ishte një humbëse absolute në garën e Mini-Shengenit Ballkanik. Përmes një postimi...

Ish-ministri thirrje politikanëve: Lini pushimet e uluni për dialog

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Edmond Panariti, shprehet se vendi është kthyer në një autokraci, e cila po instalohet dhe në institucione ndërsa deklaron...

Tërmeti në Korçë/ Ish-ministri: Meta nuk gabon, lëvizni sa nuk është vonë!

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka reaguar pas tërmeteve që goditën qytetin e Korçës. Në një postim në rrjetet sociale, Panariti shkruan se apeli...

Panariti vë alarmin: Të hetohet përdorimi i gazit, mund të jetë helmim

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti, ka reaguar në rrjetin social Facebook pas përdorimit të gazrave helmuese nga policia, gjatë protestës së opozitës. Ai i...

Refugjatët/ “Shqipëria është vetëofruar për të qenë vend pritës”

PD-LSI vijojnë ende betejën e hapur sa i takon refugjatëve. Deklaratat e zëshme të Ramës, nuk kanë bindur aspak opozitën, e cila vijon me...

Të fundit

Vuçiç: Gjendja lidhur me Kosovën, pothuajse e pashpresë

Ditën e sotme, kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti zhvilloi një video-konferencë me Presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiç. Ky i fundit sapo ka reaguar lidhur me...

“Hyj në këtë punë!” Në përgjimet e reja të Zaev përmenden 6 milion euro

Një audio-përgjim i ri në kohëzgjatje prej 12 sekondash është publikuar në internet, në kanalin e YouTube të quajtur “Zoki Zhvatësi”. Në xhirimin e shkurtër...

Shpërthim në një anije ushtarake amerikane

Në bordin e një anije ushtarake në bazën detare amerikane në San Diego, ka pasur një shpërthim. Për pasojë disa marinarë kanë mbetur të plagosur. “CNN”...

Chelsea ofron 100 milion euro për yllin e Atletico Madrid

Chelsea pagoi 80 milion euro tek Athletic Bilbao verën e vitit 2018 dhe siguroi shërbimet e Kepa Arrizabalaga. Spanjolli u bë portieri më i shtrenjtë...

Gjendet një trup i pajetë në Berat

Së fundmi është gjetur trupi i pajetë i një 74-vjeçari në lagjen Çlirim të Beratit. “Balkanweb” raporton se viktima ndodhej në katin e dytë të...