E mërkurë, 27 Maj, 2020
23 C
Tirana

Etiketa

edi rama

Tragjedia në Vlorë, Berisha: Rama fyen të vdekur e të gjallë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar Edi Ramën lidhur me tragjedinë e djeshme në Vlorë, ku u mbytën 4 persona. Berisha shkruan se kryeministri fyen të...

Rama publikon pamje nga Dhërmiu, komentuesit: Merr masa, po mbyten njerëz çdo ditë!

Kryeministri Edi Rama ka uruar një të dielë të qetë, duke publikuar pamje fantastike nga Palasa, Dhërmiu dhe Gjipeja. Megjithatë, teksa nuk kanë kaluar...

Basha: Herës tjetër nuk e bëj më listën vetëm

Kryetari i Partia Demokratike, Lulzim Basha, gjatë takimeve të tij me demokratët e Shijakut, Durrësit dhe Rrogozhinës tha se duhet të jetë hera e...

Rama i thotë të gjitha troç: Listën e lexova kur u publikua, po ndërtojmë një mekanizëm ferri

Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një konferencë për shtyp, ku foli për Samitin e Triestes, të mbajtur para dy ditësh. Pas përfundimit të fjalës së...

Rama: Shqipëria brenda ish-Jugosllavisë? Është broçkulla më e madhe që kam dëgjuar!

Kryeministri Edi Rama ka dalë në një konferencë për shtyp, ku ka folur Samitin e Triestes, të mbajtur para dy ditësh. Gjatë fjalës së tij,...

Tërhiqet Rama për listën e zezë: Kazani thotë “erdhi diktatura”, por…

Edi Rama është takuar sot me banorë të Librazhdit, ku ka folur për koalicionin me qytetarët, si dhe ka komentuar “listën e zezë” të...

U kapën tonelata drogë në Vlorë, Sali Berisha: Ja kujt i përkasin!

Pas kapjes së disa tonëve lënde narkotike në Vlorë, ka reaguar ish-kryeministri Sali Berisha. Në operacion mori pjesë edhe vetë kreu i Policisë së Shtetit,...

Rama futi në listën e zezë doktorin e vdekur, reagon e bija: Ma helmoi shpirtin…

Në “listën e zezë” të publikuar nga kryeministri Edi Rama, ishte edhe një doktor, i cili rezulton se ka vdekur para 8 vitesh. Bëhet...

Topalli: Pas Lulzim Bashës fshihet Edi Rama

Deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli bëri një deklaratë të fortë në media duke thënë se pas Bashës, fshihet kryeministri Edi Rama si personi...

Lista e Ramës me të “korruptuarit”, flasin juristët: Veprim i pa ligjshëm, emrat të verifikoheshin

Publikimi në rrjetin social Facebook i listës me 101 emra të cilësuar si të korruptuar është cilësuar si një shkelje e të drejtave të...

Të fundit

Protokolli shëndetësor/ FSHF takim me delegatët e ndeshjeve: Asnjë tolerancë ndaj klubeve

FSHF ka zhvilluar sot një mbledhje me delegatët e ndeshjeve në lidhje me protokollin e masave që lojtarët dhe jo vetëm duhet të zbatojnë. Sekretari...

Përdorej te pacientët me koronavirus, Franca ndalon përdorimin e hidroksiklorinës

Franca nuk do të lejojë më përdorimin e hidroksiklorinës si ilaç për trajtimin e koronavirusit. Qeveria franceze mori këtë vendim, pasi OBSH pezulloi këtë javë...

Rruga e mbarë të qoftë Ilir Meta

Nga Mustafa Nano Në monologun e fundit unë bëja thirrje që Rama, Berisha e Meta të largoheshin nga politika. Asnjëri nuk ma vuri veshin. Madje,...

Gjobiten me 2 milionë lekë dy persona në Kurbin, policia ndan pamjet nga aksioni

Dy persona janë proceduar penalisht dhe janë gjobitur me masë administrative 2 milionë lekë të reja secili, pasi u kapën duke gërryer shtratin e...

I zaptoi tokën dy vëllezërve të tij dhe i rrahu, arrestohet 43-vjeçari

Policia e Tiranës bën me dije se ka arrestuar tre persona, pasi akuzohen për veprën penale “Dhunë në familje”. Shtetasi A. I., 43 vjeç, pas...
WhatsApp KONTAKTO TT