E diel, 31 Maj, 2020
18 C
Tirana

Etiketa

e gatshme

Cakaj: Shqipëria, e gatshme të nisë zhbërjen e kufirit me Kosovën

Shqipëria është e gatshme të zhbëjë kufirin me Kosovën, ka deklaruar sot në Prishtinë, ministri në detyrë për Evropë dhe Punë të Jashtme i...

Erdogan i vendosur: Turqia e gatshme për operacione ushtarake në lindje të Eufratit

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi se vendi i tij ka përfunduar planet dhe përgatitjet për asgjësimin e strukturave terroriste në lindje të...

NATO e gatshme të ndërhyjë nëse ka dhunë në Kosovë! Gati për luftë?

NATO nuk dëshiron të përfshihet në bisedimet që po bëjnë Kosova dhe Serbia, por ushtarët e saj janë të gatshëm t’i përgjigjen çdo situate në rast...

Japonia e gatshme të mbështesë Inspektoratin Qendror për reformën e inspektimeve në Shqipëri

Inspektori i Përgjithshëm i Inspektoratit Qendror, Shkëlqim Hajdari zhvilloi një vizitë 5 ditore në Japoni për tu takuar homologun e tij dhe përfaqësues të...

Koreja e Veriut, e gatshme për të nisur bisedimet me SHBA-në

Koreja e Veriut është e gatshme të zhvillojë bisedime me Shtetet e Bashkuara. Lajmin e bëri të ditur vetë Presidenti i Koresë së Jugut,...

Të fundit

“Familja lyente muret me emrin e saj, të gjithë e dinin për 15-vjeçaren”

Gazetarja Anila Hoxha rrëfen përmes një postimi në rrjetin social Facebook se çfarë ka pranë banesës së vajzës 15-vjeçare, e cila u abuzua seksualisht...

Publikohet fotoja/ Kush është 65-vjeçari që abuzoi me 15-vjeçaren

Së fundmi është bërë publike fotoja e 65-vjeçarit i cili abuzoi seksualisht me një 15-vjeçare. Ai quhet Abaz Doku dhe sikurse është raportuar më herët,...

Greqia hap fluturimet më 15 Qershor, kushti që vendos për disa zona

Duke nisur nga 15 Qershori, Greqia do të hapë fluturimet ndërkombëtare në aeroportin e Athinës dhe të Selanikut. Mirëpo ka një kusht! Sipas Agjencisë Europiane të...

Thaçi: Kurti po e cenon partneritetin me SHBA-në dhe BE-në

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kundërshtuar vendimin e qeverisë në detyrë të Kosovës për të zgjeruar masat e reciprocitetit me Serbinë. "Me vendimin për...

Çfarë po ndodh? Shtyhet mbledhja e Këshillit Politik

Mbledhja e Këshillit Politik të Reformës Zgjedhore e parashikuar për në orën 17:00, është shtyrë për në orën 19:00. Raportohet se kjo shtyrje ka ardhur...
WhatsApp KONTAKTO TT