E martë, 7 Dhjetor, 2021
9.5 C
Tirana

Etiketa

Dritan Leli

KQZ shpall fitues Dritan Lelin për kreun e Bashkisë së Vlorës

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ditën e sotme ka miratuar tabelën përmbledhëse të rezultatit për zgjedhjen e kryetarit të Bashkisë Vlorë dhe ka shpallur fitues...

“Është sekret”/ Prononcohet djali i Dritan Lelit, i cili voton për herë të parë

Kandidati i PS-së për Bashkinë e Vlorës, Dritan Leli ka votuar sot pas mesdite pranë KZAZ-së përkatëse. Ai ka votuar bashkë me gruan dhe...

Video/Dritan Leli flet për sigurinë në Vlorë: Mediat “nxijnë” realitetin

Kandidati për kryetar Bashkie në qytetin e Vlorës, Dritan Leli, ka hedhur poshtë zërat për kriminalitetin, duke ia hedhur fajin medias se po nxijnë...

“Nuk bëhesh dot usta”, Gjika i kthehet ashpër Lelit: Struci fsheh kokën

Pak ditë më parë, disa nga akset kryesore të Vlorës janë përmbytur nga reshjet e shiut duke vështirësuar lëvizjen e banorëve por edhe qarkullimin...

“E morën peng”, Dritan Leli shfaqet shëndoshë e mirë, i përgjigjet Berishës

Ish-kryeministri Berisha publikoi sot një denoncim të një qytetari, ku ndër të tjera u aludua se kryebashkiaku i Vlorës ishte marrë peng. Por, pak orë...

Zv/kryeministrja shkresë Dritan Lelit: Kujt ia ke dhënë sheshin ta përdorë për fushatë?

Zëvendëskryeministrja Ledina Mandija i ka dërguar një shkresë kreut të Bashkisë Vlorë në lidhje me lejen e dhënë për përdorimin e një sheshi publik.  Në...

Të fundit

Po frynte qirinjtë e ditëlindjes, flakët i djegin fytyrën (VIDEO)

Ky është momenti tronditës kur flokët e një gruaje u dogjën nga flakët, teksa shuante qirinjtë në tortën e saj të ditëlindjes. Nëna e...

Vrau gruan e kunatën, Apeli konfirmon dënimin e përjetshëm për 36-vjeçarin

Gjykata e Apelit Vlorë ka lënë në fuqi dënimin “burgim i përjetshëm” për Gazmend Musta. Ky i fundit në 2 janar të vitit 2019,...

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...