E enjte, 24 Qershor, 2021
34.5 C
Tirana

Etiketa

Drejtori i Urgjencës Kombëtare

Ja cila grupmoshë po infektohet më shumë me Covid-19

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, dr. Skënder Brataj, pohoi se virusi ka pësuar mutacion gjatë gjithë këtyre muajve, dhe tani shfaqet me simptoma të ndryshme...

“Mos u shit si ekspert”, Brataj i kthehet ashpër mjekut Erion Dasho

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i është kundërpërgjigjur një komenti të bërë nga eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho. Ky i fundit shkruan...

“Sikur më kishin rrahur”, Brataj tregon simptomat kur u prek nga koronavirusi

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, në një lidhje me skype në “Opinion”, ka treguar se kur i nisën simptomat e para të koronavirusit...

Të fundit

Kostaq Papa: Shteti më mori shtëpinë para 50 vitesh, të ma kthejë tani!

Kur i kanë mbetur edhe pak ditë si deputet, Kostaq Papa nuk ikën pa marrë atë që i takon, sipas tij, një shtëpi që...

SHBA/ Shembet pjesërisht ndërtesa shumëkatëshe në Florida afër ‘Miami Beach’

Një ndërtesë shumëkatëshe u shemb pjesërisht në Miami, Florida herët në mëngjes të enjten, sipas autoriteteve. Ndërtesa, e cila duket të jetë rezidenciale, është e...

Komuna e Budvës reagon pas padisë së Kosovës

Një pronë në bregdetin Adriatik, me mbi 4.5 mijë metra katrorë, është bërë mollë sherri ndërmjet shtetit të Kosovës dhe Malit të Zi. Autoritetet...

Macron: Kosova e Serbia të veprojnë si evropianë dhe të arrijnë një marrëveshje

Presidenti francez, Emmanuel Macron u bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të arrijnë një kompromis që do të bëjë të mundur të “kthehen nga e...

Këshilli Bashkiak anulon mbledhjen, Leli: Vlora duhet promovuar, jo sakatuar!

Prej javësh po tentohet ti bëhet një “gjyq publik” Dritan Lelit, por ky i fundit ka mundur që ta shmangë. Tre ditë më parë,...