E martë, 7 Dhjetor, 2021
9.5 C
Tirana

Etiketa

djegie makinash

Digjen gjatë natës dy makina në Selenicë të Vlorës, zbulohet pronari

Dy mjete janë djegur gjatë natës në Selenicë të Vlorës. Burimet paraprake të policisë thonë se dy automjete janë djegur në fshatin Vllahinë të...

Qytetari ankohet tek Berisha: U dogjën dy makina, policia fsheh ngjarjen

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e radhës nga qytetari digjital, ku denoncon policinë se ka fshehur djegien e dy mjeteve në Shkodër. Dy makina janë...

Dogjën makinat e efektivëve, pranga dy të rinjve në Elbasan

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga dy persona si autorët e djegies së dy automjete të efektivëve të policisë. Ngjarjet e zbardhura janë djegia...

Të fundit

Po frynte qirinjtë e ditëlindjes, flakët i djegin fytyrën (VIDEO)

Ky është momenti tronditës kur flokët e një gruaje u dogjën nga flakët, teksa shuante qirinjtë në tortën e saj të ditëlindjes. Nëna e...

Vr*u gruan e kunatën, Apeli konfirmon dënimin e përjetshëm për 36-vjeçarin

Gjykata e Apelit Vlorë ka lënë në fuqi dënimin “burgim i përjetshëm” për Gazmend Musta. Ky i fundit në 2 janar të vitit 2019,...

Vala e pestë e pandemisë, Franca mbyll klubet e natës para Krishtlindjeve

Franca do të mbyllë klubet e natës përpara Krishtlindjeve, dhe do të shtrëngojë masat e distancimit shoqëror në përgjigje të variantit të ri Omicron...

Miliona njerëz ranë në varfëri gjatë pandemisë, pasuria e miliarderëve u rrit

Pandemia e koronavirusit ka përkeqësuar hendekun masiv financiar midis të pasurve dhe të varfërve në mbarë botën. Kjo bëhet me dije nga një raport...

“Ha, dh*, i fusin një të puthur”, Sabiani bën debat me Beatrixin (VIDEO)

Brenda shtëpisë së “Big Brother” janë krijuar të tjera pakënaqësi mes disa personazheve. Ka qënë Sabiani, i cili mjaft i inatosur ka thënë mbrëmjen...