E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

Djali

“Ke kurorë, por nuk je mbret”, vjersha e vogëlushit italian përlot botën

Italia është vendi më i goditur nga koronavirusi në Europë. Sipas raportimeve të fundit, numri i të vdekurve ka kaluar mbi 230 persona, ndërsa...

Kujtim Gjuzi denoncohet për dhunë nga gruaja dhe i biri

Deputeti Kujtim Gjuzi është përballur me disa probleme që lidhen me drejtësinë. Si pasojë e kallzimit të familjarëve të tij, gjykata i ka privuar...

Pamjet bëhen virale/ “S’jam kosovar por shqiptar i Kosovës”

Një vogëlush është ndjerë mjaft keq, dhe madje është përlotur pasi mësuesja e tij ka dashur ta zhvendosë në një shkollë kosovare. I filmuar...

Ekzekutimi i çiftit në shtëpinë e tyre, autor dyshohet të jetë djali 35-vjeçar

Zbardhen detaje tjera në lidhje me vrasjen që ndodhi ditën e djeshme në Kosovë, ku një çift u gjetën të ekzekutuar në shtëpinë e...

Ngjajnë si dy pika uji, Xhemi Shehu poston foton me djalin

Moderatorja Xhemi Shehu është një nga personazhet e showbizz-it shqiptar që zgjedh të jetë sa më hermetike kur bëhet fjala për të ndarë me...

Djali i ‘El Chapos’ befason qytetarët, iu shtron darkë dhe dhuron makina

Djali i bosit meksikan të drogës, Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán, ka organizuar festa për banorët në Sinaloa, Meksikë, duke u ofruar darkë falas dhe...

“Punëtorë ka, por nuk e kemi vendosur”, Ingrit Gjoni flet për planet për fëmijë

Ingrit Gjoni mbetet një ndë këngëtaret më të pëlqyera nga publiku.në "E diell", ajo i është përgjigjur pyetjes nëse ka plan të bëjë një...

Nëna dhe djali i humbur shpërthejnë në lot, bashkohen pas 30 vitesh (VIDEO)

Li Jian u zhduk në moshën 3 vjeçare, teksa ishte duke shëtitur me familjen e tij në rrugët e qytetit në vitin 1989. Ai...

“Goditje me kokë, shkelma në fyt”, Ermal Mamaqi tregon “vuajtjet” nga i biri

Aktori e njëkohësisht moderatori i mirënjohur Ermal Mamaqi, ka ndarë me ndjekësit një situatë se çfarë ndodh gjatë një nate kur ai fle me...

I vdes bashkëshortja 8-muajshe shtatzënë në aksident, djali akuzon babain

Aksidenti i rëndë që ka ndodhur në 21 Gusht të vitit të kaluar në aksin Levan-Fier ka përfshirë 3 automjete. Si pasojë ka mbetur...

Të fundit

Plas sherri gjatë emisionit LIVE, konkurrentet rrihen me grushte

Një incident ka ndodhur në emisionin “It’s my love” në Kosovë, ku dy nga konkurrentet kanë goditur njëra-tjetrën gjatë transmetimit LIVE. Ina dhe Albana,...

Hyjnë në fuqi masat e reja anti-C*vid, transporti publik me dëshmi vaksinimi

Qeveria e Kosovës ka marrë masa të reja, për të parandaluar përhapjen e variantit Omicron. Nga sot hyjnë në fuqi masat e reja anti-Covid,...

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...

Sigurimi i makinës nuk pritet të kushtojë më njëlloj për të gjithë

Çmimet që drejtuesit e mjeteve do të paguajnë për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve do të diferencohen bazuar në faktorët që ndikojnë në rrezikun...