E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

dërgoi

Letra që Haxhi Baçinozi i dërgoi Nexhmije Hoxhës: Krimet tuaja s’ka shkrimtar në botë që t’i përshkruajë

Nga Kastriot Dervishi/ Haxhi Shefqet Baçinozi, lindur më 2.7.1957 në Fier, banues në Radostimë të Rrethit Fier, u nda nga jeta me 16 mars...

Protesta e opozitës, Berisha i nxjerr sekretin Ramës: Ja mesazhi që u dërgoi policëve

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar raportimin e një “qytetarit dixhital”, i cili pohon se kryeministri Rama iu ka dërguar sot një mesazh policëve. Sipas tij,...

Dhunimi i biznesmenit, Rama i dërgoi mesazh Xhafajt. Ministri rrëfen sikletin e madh

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka komentuar rastin e biznesmenit Andrea Zoga, i cili u dhunuar nga persona ende të paidentifikuar vetëm pak ditë...

Salah ia kthen keq Ramosit: Ai më dërgoi një mesazh, por unë kurrë…

Mohamed Salah është rikthyer të flasë për dëmtimin në finalen e Champions League, ku humbi shansin për të luajtur deri në fund ndeshjen e...

Negociatorët me Greqinë/ Berisha e quajti spiun, ja letra që Meçollari i dërgoi Llallës

Artur Meçollari, një nga negociatorët e palës shqiptare të Paktit Detar me Greqinë, për të cilin sot ish kryeministri Sali Berisha deklaroi se ishte...

AP: Trump i dergoi mesazh Phenianit që muajin e parë si President

Agjencia e lajmeve Associated Press njoftoi se në muajin e parë në detyrë, Presidenti Donald Trump kishte dërguar një “akademik amerikan” për t’u takuar...

Çifti shqiptar dërgoi beben mes ulërimave në spital, zbulohet e vërteta e shenjave në trupin e tij

Pak ditë më parë një ngjarje e rëndë u raportuar nga mediat italiane, ku një çifte shqiptarësh kishin dërguar fëmijën e tyre në spital...

Dërgoi Shqipërinë në Europian, shkarkohet vetëm pas dy muajsh nga Alaves

Alaves ka shkarkuar De Biasin nga drejtimi skuadrës pas rezultateve të dobëta. Tekniku italian kishte vetëm dy muaj që kishte marrë drejtimin e ekipit...

“Kam vrarë një person, s’mund të largohem”, mesazhet që krimineli shqiptar dërgoi…

Të tjera detaje janë bërë të ditura lidhur me vrasjen e avokatit grek nga shqiptari i identifikuar si Aleksandro, Aleksandros apo Eno, me mbiemrin...

Pse Rama u dërgoi letër krerëve të BE-së? Si punoi nën ujëra duke fajësuar opozitën

Nga: Martin Banks Kryeministri i Shqipërisë thotë se vendi i tij "nuk është më kryeqyteti i kanabisit" në Evropë, shkruan Martin Banks. Por, në një letër drejtuar...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...