E martë, 26 Tetor, 2021
4.5 C
Tirana

Etiketa

deklaroi

Deklaroi se donte burrë shqiptar, modelja në SHBA publikon ‘kërkesat’

Pak ditë më parë, modelja me origjinë shqiptare, Lorena Haliti, e cila jeton në SHBA, deklaroi se dëshiron që bashkëshorti të jetë nga Shqipëria....

Diktatori tregoi shifrat e tmerrit dhe deklaroi: U qëruan të gjithë, ne ua premë kokën

Nga Kastriot Dervishi/ Më 24-28 qershor 1966, kryeministri i Kinës Çu En Lai zhvilloi vizitën e tretë e të fundit në Shqipëri. Në bisedimet...

Nuk deklaroi pasurinë, KPK shkarkon gjyqtarin Artan Lazaj

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, me anëtarë Brunilda Bekteshi, Lulzim Hamitaj dhe Olsi Komiçi, vendosi shkarkimin e gjyqtarit Artan Lazaj, me detyrë gjyqtar pranë...

Çfarë deklaroi Moisi Habilaj për Tahirin?Gazetari italian lëshon “bombën”

Pas përgjimeve të reja të publikuara në media që implikojnë Habilajt në trafikimin e drogës më shumë detaje për hetimin e tyre ka dhënë...

I rrënuar ekonomikisht dhe pranë vetëvrasjes, Galatasaray i ofron punë

Ish-ylli i Arsenalit, Emmanuel Eboue, pak ditë më parë deklaroi se gjendja e tij ekonomike ishte e mjerueshme dhe se kishte menduar disa herë...

50.000 euro të padeklaruara, çfarë dëshmoi italiani në polici?

Një shtetas italian është kapur dje me 50 mijë euro të padeklaruara, prandaj do të hetohet në gjendje të lirë. Nga kontrolli në Pikën Kufitare...

Panuçi: Mund ta kishim humbur ndeshjen, pjesa e parë nuk më bindi

“Barazimi ndaj Maqedonisë është një rezultat të drejtë” kështu e ka cilësuar ndeshjen trajneri i kombëtares Shqipërisë Panuçi. Ai u shpreh për TVSH se...

Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...