E enjte, 22 Tetor, 2020
6 C
Tirana

Etiketa

cim peka

“S’do paguhem 180 mijë €”/ Çim Peka i përgjigjet Gjebreas: Këndo si për Enverin

Kohët e fundit ka qarkulluar në media lajmi se Ardit Gjebrea do të paguhet 180 mijë euro për të kënduar në ceremoninë e inaugurimit...

“Thuaj që lajmin ta dha Peka dhe ik në shtëpi”, Çim Peka tregon çfarë ndodhi me policinë

Drejtuesi i portalit ‘Syri.net’ ka treguar versionin e tij të ngjarjes, në lidhje me përhapjen e alarmit fals për tërmetin që supozohej të ndodhte...

Basha në intervistë, shembet studioja LIVE (video)

Gazetari Çim Peka ka hapur sezonin politik të emisioneve LIVE, me një intervistë me kryedemokratin Lulzim Basha, në Syri TV. Për fat të keq, që...

Zbardhen të dhëna shokuese për 35-vjeçarin/ I kanë thënë: “Shko dhe provoko”

Gazetari Çim Peka, teksa ka komentuar ngjarjen e ndodhur në Bularat të Gjirokastrës, tha se Kostantinos Katsifas “i kanë thënë shko e provoko, se...

Të fundit

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, mjeti del nga rruga

Një aksident me pasojë plagosjen e një gruaje ka ndodhur herët në mëngjes, në autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë tip ‘Golf’ ka humbur kontrollin, dhe...

Nuk i braktis kurrë fati, njihuni me të përkëdhelurit e horoskopit për sot

Dashi Nëse keni vuajtur nga një sëmundje, thjesht të qenët pozitivë dhe të lumtur do të jetë mënyra më e mirë për të gjitha problemet...

Tërmeti i fuqishëm ‘shkund’ Greqinë, sa ishte magnituda

Greqia është tronditur nga një tërmet i fuqishëm. Tërmeti me magnitudë 5.2 i shkallës Rihter ka goditur Greqinë mbrëmjen e djeshme, në orën 23:00....

Kthjellime dhe vranësira në të gjithë vendin, si pritet të jetë moti sot

Sot masat ajrore të qëndrueshme do të kushtëzojnë kthjellime në të gjithë vendin tonë, deri në mesditë. Sipas MeteoAlb, pasditja dhe mbrëmja sjellin kalime vranësirash...

Champions League/ Bajern shkatërron Atletikon, Inter shpëton në fund

Përfundoi java e parë e Ligës së Kampioneve të sezonit 2020-2021. Bie në sy triumfi shkatërrimtar i Bajernit, i cili e nis fushatën e mbrojtjes...