E diel, 25 Tetor, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

Çiljeta

Çiljeta flet për ‘shtatzëninë’

Mediat rozë kanë shkruajtur shpesh se Çiljeta është shtatzënë. Një lajm aspak i vërtetë e që këngëtarja e ka marrë me sportivitet. Sipas lajmit që...

Është ndarë nga Albani? Çiljeta mbyll ‘gojët e liga’

Teksa rrjeti zien nga lajmet për ndarje e ribashkime me Albanin, Çiljeta i ka hutuar të gjithë me një postim të bërë së fundmi....

Ingrit Gjoni nxjerr ‘të palarat’: Me Çiljetën kam bërë shumë lekë

Këngëtarja Ingrit Gjoni, në emisionin "Why Not", ka zbuluar se cili ka qenë bashkëpunimi nga i cili ka marrë më shumë lekë. Këngëtarja solli...

Çiljeta prish miqësinë me Encën

Dikur, Enca dhe Çiljeta ishin mikesha të ngushta. Ato shoqëroheshin shpesh me njëra-tjetrën, edhe për faktin që të dyja ishin pjesë e grupit OTR. Por...

Video/Çiljeta bën familjare lidhjen me Alban Hoxhën, prezanton 2 kunatat e saj

Çiljeta Xhilaga është padyshim një ndër personazhet më të komentuar në media. Prej kohësh është përfolur për një lidhje me portierin e skuadrës së...

U mbulua me shami, fansat i turren Çiljetës: Ik në Turqi, s’është për ty ajo veshje

Çiljeta ka deklaruar se për muajin e shenjtë të Ramazanit ka vendosur të mbulohet. Një video që ka ndarë me ndjekësit në Instagram, ka...

Çiljeta tregon historinë me alienët në Fier: Më dridheshin gjunjët, rrotullohej gjithë kohën

Prania e jashtëtokësorëve, ose alienëve, në Tokë ka qenë dhe vazhdon të jetë një temë shumë e fortë diskutimi në të gjithë botën. Teksa flitej...

FOTO/Pritet vendimi i Gjykatës, Çiljeta në mbështetje të Albanit

Kur kanë mbetur vetëm pak ditë nga derbi i kryeqytetit, kapiteni i Partizanit, Alban Hoxha, në vend që të ishte në fushat e stërvitjes,...

Provat “flasin vetë”. Çiljeta dhe Albani zyrtarisht të ndarë

Çiljeta dhe Albani i kanë dhënë fund përfundimisht lidhjes disa vjeçare. Ata ishin kthyer në një ushqim të përditshëm për mediat rozë. Ndonëse prej vitesh...

Kafshoi një femër në club, Çiljeta ndahet me Alban Hoxhën

Pak ditë më parë portierin e Partizanit, Alban Hoxha ishte në qendër të vëmendjes mediatike. Kjo pasi ai u filmua në një club krah...

Të fundit

Biblioteka Aleksandrisë dhe Rajhshtagu gjerman: Zjarret që ndryshuan historinë

Gjatë historisë, zjarret kanë çuar në ndryshime drastike në modelet e popullsisë, infrastrukturën dhe rrjedhën e ngjarjeve botërore. Këtu janë shtatë zjarre që ndryshuan...

Papa Françesku pro martesave LGBT, përpjekje për të shmangur përçarjen e Kishës

Nga Simone Cosimi “Wired” Nga njëri kamp, ai më i zhurmshmi, nuk e kanë problem ta etiketojnë si Anti-Krishti. Aty afër ishte edhe paraardhësi i...

Dhënia e shtetësive, Presidenca-Ramës: Fake news i ndyrë

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka reaguar sërish ndaj akuzave të kryeministrit Rama, duke thënë se ka shpifur për kreun e shtetit,...

Italia shtrëngon masat: Mbyllen baret pas orës 18:00

Italia pritet të shtrëngojë më shumë masat për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, pas rritjes së shpejtë të numrit të rasteve javët e fundit. Sipas...

Danimarka kërkon test negativ të Covid-19 për punëtorët e huaj

Danimarka ka në plan të prezantojë një kërkesë që punëtorët e huaj të përkohshëm, të cilët vijnë nga vendet me norma të larta të...