E hënë, 18 Tetor, 2021
21.5 C
Tirana

Etiketa

Caroline Crouch

I mori jetën gruas në sy të foshnjes/Piloti 33-vjeçar nuk kishte bashkëpunëtor

Autoritetet greke kanë dalë në përfundimin, se në krim për vrasjen e 20-vjeçares Caroline Crouch në muajin maj në Greqi është i shoqi 33-vjeçar,...

Prindërit e Caroline Crouch fitojnë kujdestarinë e plotë të vajzës së vogël

Prindërit e 20-vjeçares britanike që u vra nga bashkëshorti i saj, kanë fituar kujdestarinë e plotë të mbesës së tyre Lidia. Ngjarja tronditi Greqinë,...

“Kam marrë mesazhe kërcënuese”, psikologia e Carolines zbulon ngjarjen

Psikologia e Caroline Crouch e cila u vra nga bashkëshorti i saj në dhomën e gjumit, në prani të vajzës së tyre 11 muajsh,...

Piloti grek transportonte dro*ë për kartelet?Policia zbulon detajet tronditëse

Ngjarja e rëndë e Greqisë, vijon ende të trondisë opinionin publik, ndërsa të dhënat janë shokuese. Vrasësi Charalambos Anagnostopoulos i është përshtatur jetës në...

Greqi/Babai i 20-vjeçares: Do t’ia kisha këputur kokën, po ta dija se ishte ai

Familjarët e 20-vjeçares Caroline Crouch, nuk kishin dyshimin më të vogël se të bijën ia kishte vrarë bashkëshorti i saj. Gjatë këtyre ditëve, ku...

Pikëpyetjet e vrasjes që tronditi Greqinë, 7 provat që tradhtuan autorin

I qetë në pamje të parë dhe mjaft i hapur ndaj mediave për të treguar detajet e grabitjes së stisur prej tij, ishte ajo...

Vrasësi i Caroline, në zonën “VIP” të burgut të famshëm. Ç’ndodhi natën e parë

Piloti grek Babis Anagnostopulos, i cili vrau bashkëshorten e tij, nënën e një vajze 11 muajshe, do të mbahet në burgun e Koridhalosit, deri...

“Si ndiheni që përmendët shqiptarët?”, gazetari grek: S’i nxorëm nga barku ynë

Pak më herët, Komuniteti i Emigrantëve Shqiptarë në Greqi kërkuan nga mediat greke të kërkojnë falje në publik për shpifje dhe manipulim të përsëritur,...

“24 orët vendimtare”, drejt zbardhjes vrasja që tronditi Greqinë

Policia greke është shumë pranë zbardhjes së vrasjes së 20-vjeçares. Duket se këto do jenë 24 orët vendimtare, ku hetimet do të marrin një...

“Më lër ta mendoj!”/ Gjeorgjiani që vrau 20-vjeçaren, në listën e zezë

Një gjeorgjian u vu në pranga ditë më parë, sa i takon vrasjes së 20-vjeçares Caroline Crouch në Greqi. Dëshmia e bashkëshortit të së...

Të fundit

COVID-19 i merr jetën ish-Sekretarit Amerikan të Shtetit

Ish-Sekretari Amerikan i Shtetit, Colin Powell, ka humbur betejën me koronavirusin në moshën 84-vjeçare. Colin Powell, Sekretari i parë me ngjyrë i Shteteve të...

Afrimiteti i tyre nxiti diskutime/Donaldi gdhend në dru portretin e Semit

Semi dhe Donaldi kanë shfaqur afrimitet shoqëror me njëri-tjetrin në “Big Brother Vip”. Bora Zamani nga ana tjetër hodhi poshtë aludimet se aktori i...

Vazhdimi i revolucionit të Shën Valentinit

Nga: Andi Bushati Konluzioni i përbashkët i të gjitha analizave, menjëherë sapo dolën shifrat e para të zgjedhjeve lokale në Kosovë, ishte rezultati shumë më...

Maqedoni e Veriut/ Partitë nuk presin KSHZ, shpallin rezultatet

Rreth 49.11% ose 842.512 votues morën pjesë në votime në zgjedhjet lokale të së dielës (17.10) në Maqedoninë e Veriut. Kryetari i KSHZ-së, Aleksandar Dashtevski ka...

Gledis Nano zbardh lëvizjet e reja, njihuni me drejtuesit në rrethe

Kreu i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, në një konferencë të jashtëzakonshme, ka zbardhur lëvizjet e reja. Gjatë mesditës, ai ka njoftuar ndryshimet në...