E shtunë, 30 Maj, 2020
19 C
Tirana

Etiketa

brendshme

Rihanna “lë pa frymë” fansat, fotot me të brendshme bëjnë xhiron e rrjetit

Ajo është një nga yjet me të famshëm të popit në botë. Dhe Rihanna ka nisur karrierën edhe si sipërmarrëse. Ndërsa ka vendosur të jetë...

A duhet t’i hani organet e brendshme të kafshëve? Ja e vërteta

Ka shumë persona të cilët nuk konsumojnë mish të organeve për shkak se mendojnë që nuk janë të shëndetshme, sepse ato filtrojnë toksinat nga...

Edhe të brendshmet kanë një datë ‘skadence’. Ja sa shpesh duhet t’i ndërroni 

E dini se ekspertët e kanë një përgjigje edhe sa shpesh duhet ti ndërroni të brendshmet?! Na ka ndodhur shpesh që nuk gjejmë kohë,...

Foto/Habit Dua Lipa, rrugëve pa të brendshme

Dua Lipa është fotografuar me të dashurin e saj, Isaac Carew, duke shkuar në një event në Nju Jork. Këngëtarja e famshme kishte zgjedhur...

Rama dhe Xhafaj në panik/Policia rrethon Kryeministrinë dhe Ministrinë e Brendshme

Protestuesit e opozitës janë duke u mbledhur përpara sheshit të Kryeministrisë duke improvizuar dhe shpalosur simbolika të ndryshme ndaj qeverisë Rama 2. Kreu i opozitës...

Video/I hutoi shoferët, Trejsi Sejdini i jep makinës me të brendshme

Trejsi Sejdini është bërë një prej femrave më të kometuara të showbizit shqiptar që prej bujës së madhe të videove ku ajo rrihte një...

Skandali me imigrantët, dorëhiqet ministrja e Brendshme britanike

Ministrja e Brendshme e Britanisë, Amber Rudd ka dhënë dorëheqje nga kjo pozitë, pasi Qeveria e kryeministres, Theresa May është kritikuar ashpër për trajtimin...

Video/Çmendet Oriola Marashi, kërcen me të brendshme në mes të Barcelonës

Sa vjen e po bëhet akoma edhe më e famshme! Modelja shqiptare, Oriola Marashi shpesh bëhet kryeqendra e mediave rozë për shkak të fotove...

Avokat dhe ish-gjyqtar, ja kush është drejtori i ri i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave

Agim Hysi do të jetë në krye të Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Ministrinë e Brendshme.  61-vjeçari nga Vlora është komanduar...

Vetëm me të brendshme/Çifti i famshëm martohet live

Jess Shears dhe Dom Lever janë çifti më i famshëm të cilët historinë e tyre të dashurisë e nisën brenda një Reality Show të...

Të fundit

E diela me apo pa makina? Policia e Shtetit dhe Rama japin versione të ndryshme

Kryeministri Rama dhe Policia e Shtetit kanë një përplasje lidhur me vendimet që kanë ndërmarrë, referuar masave ndaj pandemisë. Policia bie ndesh me atë çfarë...

“Brenda 5 qershorit i hedhim në llogari”/ Rama jep njoftimin e rëndësishëm

Kryeministri Rama ka bërë me dije se pas 5 qershorit, punonjësve do t’u hidhen në llogari pagat e luftës edhe për ata që nuk...

Historia rrënqethëse/ Prindërit i braktisën, me zemër të thyer dy jetimët luten për ndihme

Ky është Arbjani dhe kjo është Albjona. Janë 13 dhe 11 vjeç, të sjellshëm, të zgjuar por shpirtin e kanë të vrarë. Babai i...

FOTOT/ Basha s’do t’ia dijë për gjobat, mbledh qindra qytetarë në kohë pandemie

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, nuk ka të ndalur me takimet me qytetarët, ndërsa dëgjon hallet e tyre. Ai vijon takimet e tij me...

“Të rrezikosh jetën e njerëzve, për të luajtur një pllakë gramafoni”, Rama shpërthen ndaj Bashës

Jo vetëm ministrja Manastirliu, por edhe kryeministri Rama kanë ndarë të njëjtin shqetësim lidhur me tubimin e kreut demokrat Basha në Durrës. Pa u...
WhatsApp KONTAKTO TT